RNG - nachladnutie

RNG

Alfakalcidol je farmaceuticka nahrazka prirodneho vitaminu D-3, aspon tak som to z ich komplikovaneho popisu(Sandoz) pochopil. Nuz ja davam prednost prirodnym potravinovym doplnkom tj 2000 az 5000 IU vitaminu D-3, ktore su dnes velmi lacne

irena g

Prosim Vas o odpoved. Mam brat Alfakalcidol 2x tyzdenne po 1 cps denne s 1 mikrogramom v 1 cps. Je to spravne davkovanie? Ma sa cesnak pred pouzitim nechat posobit na vzduchu 10 minut? Dakujem.

RNG

Nepoznam daneho autora. Ale voda je uzasne liecivo, zanedbavanie pitia je pricina roznych chorob, ktore vyplyvaju zo zamorenia tela.

RNG

Nuz ked nenajdes na tomto fore odomna dostatok rad, mozes pozriet aj cez Google.sk pod rng a tvojim zdravotnym problemom, ci som uz o tom viackrat nepisal. Lepsie usporiadane to najdes napr pod rng.nazory.eu tam sa nemusis tolko hrabat, ako na tomto fore, kde prispievaju stovky druhych a zasypu moje prispevky.

RNG

Krvne skupiny je nase dedicstvo z minulosti, tj podla toho sa da urcit ciastocne ,na ake jedlo jednotlivec ma nachylnost z minulosti. Ale nakolko je to presne, neviem, treba si to individualne vyskusat.