RNG - nachladnutie

mucha tsetse

Dobry den, chcela som sem prispet uz davnejsie...no mala som ban, lebo IP adresa...neskutocne na Slovensku!!!
Mam len jednu otazku...Aky je vas nazor na stravovanie podla krvnej skupiny??...Dakujem

RNG

Lactobacilov je hromada, niektore su dokonca tepelne aj kyselinovo odolne, take maju najvacsiu sancu sa dostat do criev, samozrejme. Ale probiotika nie su len lactobacily, je ich kopa roznych a rozne produkuju rozne pre nas uzitocne latky, od vitaminov az po obranne latky proti roznym mikrobom. Az 70% vsetkych obrannych latov v tele pochadza z cinnosti nasich probiotik najma v crevach, ale su ai inde, v ustach, nose, hrdle, ociach, proste vsade, kde je vlhke prostredie vystavene vonkajsiemu vplyvu, samozrejme kopa je ich na kozi.

janoo2

RNG - s tym oreganom proti candide to bola od teba fakt bomba.
DAKUJEM.
ale neda mi sa ta opitat,mozu sa laktobacily travenim,crevnou cestou zive hlbsie dostat do organizmu?

RNG

Jodis obsahuje primalo jodu. Ked odporucaju rozni lekari, co v tom robili vyskum povedzme 6 mg jodu denne. A Jodis obsahuje 20 mikrogramov na mililiter, tj na 6 miligramov by si musela vypit 300 ml, tj skoro celu tu flasku.
Za 12 dolarov dostanes napr v iherb Iosol, 30 ml, kde v troch kvapkach mas skoro 6 mg jodu
A tie hlupe reci o predavkovani jodom by si mohli konecne uz odpustit, ved napr Japonci, 132 milionovy narod, jeden z najzdravsich a najdlhsie zijucich, maju v priemere na dospeleho spotrebu az 13.5 mg denne z morskych zelenin, co maju v strave, najma z kelpu.

irena g

Prosim Vas, ak poznate Jodis koncentrat, kolko ml denne by som mala uzivat? Akym produktom mozem nahradit yam? Dakujem.

RNG

Zialbohu TB je velmi nakazliva a ma ju podla literatury v tele az 1/3 obyvatelov sveta. Povacsine je ale "spiaca" tj zatlacena do nizkej aktivity imunnym systemom.
Prenos cez placentu na dieta je mozny, len ked je v aktivnej forme, a aj to len zriedkavo. Ale aktivne TB sa kvapockovou infekciou velmi lahko prenasa a to by si musela nosit masku cely cas, aby sa dieta nenakazilo
Radim ti pouzivat napr betaglukany, NAC a extrakt z olivovych listov, nech tu pliagu vynicis, skor nez ti poskodi este viac zdravie.
Zialbohu oreganovy olej ako korenina zvysuje prekrvenie placenty a moze zvysit pravdepodobnost spontanneho potratu, takze to neradim pre istotu brat v tehotenstve, snad az po porode.

irena g

Vdaka za odpoved. Prosim Vas, moze sa nakaza Tbc v tehotenstve preniest na plod? Ako sa da pred nou chranit? Preco sa niekto nakazi a iny nie? Dakujem.

RNG

Mycobacterium tubercolosis sa prenasa najma kvapockovou infekciou, tj skonci ako infekcia v nose(prinosne dutiny) odkial sa prenesie s hlienom, do pluc. Ak sa neznici, moze sa dostat cez drobne ranky do krvneho obehu a do kosti. V krvnom obehu ke telesnou obranou obvykle rychle zniceny, ale v kostiach je cirkulacia slaba a tak tam ma lepsie podmienky na rozmnozovanie.
Rozne atb ho obvykle znicia, ale zialbohu sa "vyslachtili" take druhy, na ktore atb dostatocne neposobia.
www.ehow.com
Rozna literatura spomina biofilmy tvorene touto bakteriou, kde sa bakterie zdruzia tesne vedla seba a pokryju maskujucim povlakom zvrchu, takze do nich nevedia nase obranne latky ani lieky preniknut.
www.ncbi.nlm.nih.gov
Priroda ma na stastie rozne odmaskovace, spomeniem bezne NAC(N-acetyl cystein), oreganovy olej, Samento a ine, ktore pomozu odmaskovat/odhalit tieto kultury, na ktore potom aj nasa obrana, aj rozne lieky a doplnky su ovela ucinnejsie.Potom mozno aj citricidal, ktory podla tabuliek na mykobakterium nie je prakticky ucinny moze zaucinkovat, podobne aj extrakt z olivovych listov, ktory je dobry na rozne zamaskovane infekcie vseobecne, dlhodobo brany v davkach 3 x 300 mg oleuropeinu intenzivne a 2 x 150 mg oleuropeinu najmenej 1/2 az 3/4 roka, co je neskodne v porovnani brania atb zmesi taku istu dobu.
Pomoct mozu aj rozne enzymy a tiez doplnok jodu, ktory sa podiela na vyrobe nasich vlastnych enzymov.

Ale biofilmy su zakerne, staci niekde v tele, aby zostal malicky kustik a ten sa stane zdrojom opakovanej nakazy, az to lekari prehlasia za "chronicke" cim sa viacmenej vyzuju zo zodpovednosti

irena g

Dakujem za odpoved.Prosim Vas,ako by ste liecili tuberkulozu? Bola som liecena na TBC kosti a na gynekologii a mam stale zdravotne problemy. Ak by KB bol v zenskych organoch aj pocas tehotenstva, nakazi sa aj plod? Ja totiz neviem, odkedy mam tu diagnozu. Dakujem.