20r, 13cm, panic - depka :((((

Príspevok v téme: 20r, 13cm, panic - depka :((((
anonymek

Ahojte mam 20 rokov. Este som panic a vsade sa pise ze ked si sikovny v posteli mozes ho mat aj mensio... len moj ma len 13 a ako mam vediet ci som dobry v posteli skor nie... a skusenosti s babami tiez moc velke nemam... tak to som v poriadnej kasi... Moja potencionalna frajerka mala posledneho z 20cm a bol s nim s pokojna... ona ma rada vacsich.... tak teraz neviem co ako.. myslite ze to bude moc vadit?
Dakujem

jacquelin

ves co?? moj chalan ma 21 a je to hrozne.. skoro pri kazdej polohe to boli ak svina ...ja byx ta tak brala!! daj cislo :D (robim srandu)..ae ne sak urcite ak bues dobry jej to vadit nebue (aspon podla mna)

katrinka1050

Netrap sa takymi vecami.. jedne moj kamarat vzdy hovoril:,,mala vrtka dobre trtka´´A ved tomu ze potencialna partnerka si zvykne.

cica

neviem ci baba ktora je navyknuta na 20 cm kolik,tak si vystaci aj s 13 cm...ale dam ti radu neries to pred sexom,bud sam sebou a mozno to ale vobec nemusi byt problem...ak jej reakcia nebude bohvieaka po sexe,tak budes musiet asi hladat dalej...vela stastia

lolana

neboj sa, len sa zene venuj, urob dlhu predohru, hladkaj ju, bozkavaj, vzrusuj.....nezalezi na velkosti....len do toho!

ginngi

evinka, :D ako v pohodee.., ja sa s tebou hadat nebudem, a uz ked, tak som dievca, a nie chalan, oki??? ale pomoz chalanovi, co ma so seba depky, totalne, a si predstav situaciu, ked su v posteli, a teraz zrazu pride do naj.. a holkam mu uvidii 13 cm, a sa pusti do totalneho smiechu, totalny vysmech do ci, :( thak, co? si myslim, ze jemu to smiesne v tu chvilku nepride, tak, prepac, sa ospravedlnujeem, ... ze som toto napisala, cau

evinka

ginngi: ze daj jej facku a odid?? si normalny,? sorry..ale dat facku zene moze iba obycajny chudak....tym nehovorim ze si..tak ale keby sa mu vysmiala do tvare..tak by mu ani za tu facku nestala...bola by to krava...... a nechapem naco hovorit o velkosti..predsa na nej az tak nezalezi..dolezite je uplne nieco ine.....to jako keby sa ma priatel pred prvym sexom spytal..ze pocuvaj a mas ju velku abo mensiu?? bo ja rad take a take..sak chapete, nie,?? podla mna su dolezitejsie ine kvality.....a ty si panic milyanonimek len preto ze mas strach z niecoho z coho ani mat nemusis...a uz davno si mohol selico poriesit...drzim ti palce...a daj vediet co a ako....peace....

ginngi

:D len tahat a tahat, aby bol väcsi, :D ale niee.., opytaj sa tvojej frajerky, ci by jej vadilo, keby si mal naozaj akoze 13 cm, uvidis jej reakciu,k a podla toho... usudis, ci je spokojna, alebo nie.., ked bude sa ti smiat do tvare, tak jej daj facku, a odid od nej, nestoji za to, pa :)

mia

ruku na srdce, to je take iste ako by si jej ty povedal,ze tvoja byvala mala mensiu a rajcovalo Ta to viac, fakt sa zaoberate malichernostami.

anonymek

kitti - no nepytal som sa aky ho mal velky ale dozvedel som sa to nahodou - lebo ona ma rada velkych :(

elablue - este ho nevidela ale uz to zachvilku pride a nechcem sa citit trapne... skor by som povedal ze sa tomu trosku vyhibam pre to

mattttt - dik celkom si ma aj povzbudil

mia - super postreh!