Príchuť ženy, pomoc

sin

Vona zenskeho ustrojenstva je neopisatelne skvela. Ked mam od tej rozkosnej vone zamazane moje prsty, tak si tu ruku neumyjem pokial ta krasna vona nezmyzne uplne. V MHD sa tou rukou nechytam nikde a snazim sa vyhybat sa dotykom cohokolvek. Niekedy to trva aj 4 dni. Len ju voniam a voniam. Je fakt, ze neviem povedat, ci su tie zenske šťavy kysle, ci horke...ja len viem, ze moje chute su nejak zaslepene tym, co moj nostek citi. Zazivam to pri akejkolvek zene. Je to prosto krasa!!!

sedmikraska

ericka, ne vsetkym chlapom to nechuti. Ten moj sa za usami zalizuje ked len nejak naznacim. Ak sa nebudes citit prave cista, tak mu povedz, ze teraz nie, zbehni do sprchy a vrat sa zo slovami Tak uz

ericka

tak to si mi vazne pomohlo.vzdy som sa toho bala ze nebudem mojmu chalanovi "chutit" a preto som mala v sebe taky blok a nechcela si to nechat spravit......

meili

Mne priatel tiez vravi, ze je to tam dolu super a chuti mu;-), takze neviem neviem. Tu chut ovplyvnuje vela veci, to co papa, ake lieky berie a podobne. A uz z prirodopisu vieme, ze samicky vacsinou svojim pachom lakaju samceka a myslim ze u ludi to plati tak isto.

envy

majus 121- skuste sa dohodnut, ze si napisete spolocny zoznam, kto po com tuzi a postupne to realizujte..a nezabudni tam napisat "oral !!!!!!!!!" ( s vykricnikmi:)))
my si tento zoznam planujeme urobit(sranda byt musi), ale cuduj sa svet, mne moj drahy doprial oral pred dvoma dnami, ked som mu povedala, ze to bola jedna vec zo zoznamu a odvtedy si ma tam dole vsima viac :))) vazne, skus to :))

majus121

ENVY mam podobny 'problem' moj priatel ma rad oral ja mu ho sem tam doprajem ale jemu sa akosi nechce tiez len tak ako ty pises raz a neuzila som si to som myslela ze sa hanbi ale ked chcel skusat anal tak asi tazko...co v tom moze byt? uz som mu to parkrat nadskrtla a on stale ze inokedy neskor atd. ;o(((

kleo

To John smith, ja to väčšinou robím tak že lížem iba klitoris a tam je to v pohode, nič necítiť a aj orgazmus sa u baby dostavi....

To envy, normálne mu to povedz, najlepšie je všetko povedať priamo, nie v naznakoch.