Nidora

Príspevok v téme: Nidora
Romankocka

Ahojte všetci čo tiež chcete schudnúť bez cvičenia a hladovania :D našla som na internete vraj ZARUČENÉ chudnutie s prípravkom, ktorý sa volá NIDORA :) nemôžem však nikde nájsť nijaké fórum, kde by som sa dočítala či naozaj funguje :) máte s tým niekto skúsenosti? :)

bagaban

Nevyskusala som Nidoru,takze neviem to posudit,ale verim,ze existuje uz sposob chudnut aj takymto sposobom. Ale co urcite funguje je slimming caffe s lishou...Nie je pravda, ze chudnutie je len o drine. Mne tato kava zabrala a po dvoch detoch som schudla vyse 20kg v pribehu troch mesiacov. Existuje totiz latka sibutramin, ktora znizuje chut do jedla a dokonca sposobuje anorexiu. Tu na Slovensku je tato latka nedovolena, ale v USA s nou bezne liecia obezitu. Treba si o tom viac nastudovat, neda sa mi tu vsetko rozpisovat. MNe to za to male riziko stalo a citim sa super.Sama by som sa asi nevratila do povodnej velkosti. NEpoznam inak cloveka ktoremu by tato kava nepomohla. Uplne mi prestalo chutit jest a bola som velmi smadna. NadVaha sa mi nevratila.Drzim palce.

AjkaAjka

Čítala som že Angelina Jolie schudla za 1 mesiac 13kg s týmto prípravkom a baby k tomu písali že aj oni si to objednali a už po 1 týždni majú neskutočné vysledky ... naozaj i to znižilo chut do jedla a su energickejsie .... takze odporucujem .. sama si to idem tento tyzden objednat

richirak

na "podpora-hubnuti.cz"
je sice recenzia,
ale chyba tam zakladna vec,
a to,
kto prevadzkuje stranku
takto to vyzera,
ze to robi niekto
kto chce podporit predaj AcaiBerry
takze vypovedacia hodnota
NULA
zostava len to klasicke
znizit prijem
a hybat sa
:-)

martinu

Presne tak. Na druhej strane však podobné prípravky (napr. Acai Berry a pod.) dokážu skutočne to chudnutie urýchliť.

Na Nidoru som našiel dosť obsiahlu recenziu: www.podpora-hubnuti.cz

Magy

Romankocka - je naozaj dobre, ze si hladas informacie, aby si si potvrdila alebo vyvratila ucinnost pripravku.
lenze pokial ti ostala stipka zdraveho rozumu, tak by si musela pochopit, ze vsetky tie "zazraky" su iba pasca na tvoju penazenku.
to jedine co pomaha je to najjednoduchsie: vyrovnat matematicku rovnicu "prijem energie vs vydaj energie"
NEEXISTUJE ziadny zazracny pripravok, ktory bude spalovat energiu a tuky bez tvojho pricinenia! Kazde jedno chudnutie si musis tvrdo odmakat!
ano, su pripravky, ktore viac ci menej pomahaju tvojmu metabolizmu odburavat tuk, prip. efektivnejsie spalovat energiu. lenze to navysenie ucinnosti je radovo v percentach a stale predpoklada jednu zakladnu a zasadnu vec: ze ten motor spalovania nastartujes ty - pohybom! A PORIADNYM!
ziadne symbolicke natriasanie prdelky pred telkou ;)