Kamarati

Príspevok v téme: Kamarati
sommm

ahojte. Chcem vediet, ci sa stretavate s kamaratmi aj po tom, ako ste zacali s niekym chodit. Pytam sa najmä na muzov-kamaratov. Alebo ci ked niekde nejakeho spoznate. Napr. Zurka, oslava, ... Tak sa s nim potom aj dalej stretavate aby ste ho mohli lepsie spoznat(ak mate z toho pocit ze by ten clovek mohol byt novy dobry kamarat). Alebo ked ma clovek uz nejaky vztah(vaznejsi) ,tak sa to uz ,,nepatri,, .?.

Mimulus

Čo ale v tom prípade ak partnerovi vadia aj starí kamaráti, noví kamaráti, a čo ak sa vzťah nedá spojiť spolu s kamarátmi???

sommm

doubledog to dobre povedal. Nakolko hranicu naozaj tazko urcit. Niekomu to vadi, niekomu nie...obmedzovat sa-to nie, ale co ak to partnerovi vadi? Co ptm? A este to vyselektujme: nie stary kamarati, ale zislavanie novych. Na Zurkach, oslavach. A nasledne stretavanie sa, pricom polovicka ho nepozna?

Onyx

Sommm - jasné, že hej. Teraz sa nebudeš z nikým z nich stretávať? Zober si to aj z ich strany. Doteraz ste boli kamoši a zrazu s nimi sekneš, lebo si z niekym? Stavím sa, že priateľa poznáš kratšie, ako kamošov. A to sa na nich chceš vykašľať? Čo keď sa dajme tomu rozídete časom? Potom sa im bude ťažko volať, že už sú ti dobrí. Vzťah je super, no všetkého veľa škodí. Treba si aj oddýchnuť od seba. Treba si nechať svoj svet, veď to si ty. S tým ťa ten dotyčný spoznal, takú ťa chcel.

Nezahadzuj kamošov kvôli vzťahu! Nikdy. Radšej to spoj, ak sa dá, aj keď to už je zas o inom...

Meretseger

Priateľstvo medzi mužom a ženou je možné, sama také mám už nejakých 15 rokov:) A je síce pravda, že nejakú dobu som bola do najlepšieho kamaráta platonicky zamilovaná, ale on o tom ani nevedel, a bolo to lepšie, než spolu niečo mať. Aj tak by to asi nevyšlo, na to je moc... plachý?
Takže teraz mi asi poviete, že z mojej strany tam cchcelo niečo byť, takže také kamarátstvo nie je možné, ale už dávno je to všetko fuč a medzitým som mala štyri vzťahy, v tom 4. stále šťastne som. A máme medzi sebou (s kamarátom) taký vzťah, že keby niekedy v minulosti niečo chcel, tak mi to potom tiež povie; a hlboko pochybujem, že by po čosmi hlbšom ešte stále túžil: čakať 15 rokov? To nikoho nebaví:)
K otázke: No, až teraz priateľke to vadí, ale sama priznáva, že je hrozne žiarlivá. Zaujímavé však je, že moje kamošky jej ani nevadia (na objasnenie, obe sme bisexuálne). Ja si však viac vážim skutočné priateľstvo - a toto takým je -, takže si stojím za svojím a napr. v lete (koniec koncov, s priateľkou sme sa spoznali len na prelome apríla/mája) sme s kamarátom pochodili pamiatky v pár mestách. Takže ona síce žiarli, ale bohužiaľ. Pokiaľ by však chcela, pokojne by mohla ísť s nami:)

Agnes999

Mimulus: ja som dala do kamaratsva s muzom vzdy to iste, co davam do kamaratstva so zenou. So zenami to funguje, s muzmi nie.

Mimulus

Presne tak ako si to napísala :) Ako som už niekde písal - v skutočnom priateľstve musí byť aj láska!!! Ja by som kvôli priateľovi obetoval aj život!

milli11

Mimulus. Takze pochybujem, ze kazdemu chlapovi, co sa kamarati so zenou, ide o nieco viac. Aj ked casto ma napadne, preco sa potom po mne pozera a obzera a pomaha mi, sam od seba, ked mu o nic nejde, ako to mam brat?