Pretrhnuty kondom

Iba Katka

laladay ak si prečítaš pribalový leták, tak tam sa píše, že antikoncepcia ťa chráni aj počas tej pauzy na tvoje dni. na to ten leták tam je, aby si si ho prečítala ked si nie si istá

laladay

ahojte!
Prepacte ale nie som si ista ci sem patri toto...
s mojim priatelom chodim uz 3 mesiace a dnesak je den ked som si dala pauzu na kramy...a dneska sme to spolu robili 3krat...s kondomom no na ten stvrti sme isli na ryhclovku a ja osm si dala naposledy tabletku v nedelu... moj priatel to nepustil do mna ale na moje brucho...je tu ta sanca ze budem mat babo ?:/ lebo natikoncepcia mi welmi dobre zabrala...vzdy sexujeme aj s kondomom a dnes alebo zajtra mam uz dostat kramy...pomozte prosim

kai

Ja som uzivala tabletky a vzdy sme mali aj kondom.Dvojita ochrana je vzdy lepsia ochrana.Pouzivali sme Durex a praskol tiez!!!No ale nebali sme sa pretoze som uzivala aj tabletky.No teraz som prestala lebo som u lekara na letaku citala ze zeny kt.uzivali antikoncepciu maju vacsiu sancu dostat rakovinu prsnika.A ja tiez fajcim,co s tabletkami robit nemozem.No a teraz sa fakt bojim ked mame sex ze kondom praskne zas...A tabletka po funguje do 72 hodin,nie do 1 dna ako tu niekto napisal.Takze ak to praskne,uz aj letime po tabletku.