Zdravá strava

Simi Fastova

ahoj, upravou stravy mozes schudnut aj bez sportu, avsak odporucam pri zmene stravovania tiez aktivny a pravidelny pohyb - pri chudnuti je ziaduce tiez tvarovat postavu a spevnovat svalstvo. Viac pohybu znizuje zrave chute a ked vidis vysledky, mas motivaciu neotvarat doma "zakazany suflik" so sladkostami.
tiez je super vybrat si sport, ktory ta fakt bavi a robi ti radost. napr. niekto nema rad klasicke fitko, radsej si vonku zabeha, niekto rad cvici sam, inemu vyhovuje kolektiv, ktory ho taha. skus si pozriet trebars program Alesye - ma celkom zaujimavu kombinaciu zdraveho stravovania, poradenstva a sportu a mozes si vybrat, co ti viac vyhovuje - ci fitko, alebo zabavnejsi tanec, alebo chces cvicit sama online podla jej videi. glamness.com

Gima

Raw puding

Potrebujeme:

1 zrelé avokádo
1 zrelý banán
1 lyžicu kakaa
med
1 PL kokosového oleja
rôzne oriešky podľa chuti
strúhaný kokos
štipku škorice

Postup: Rozmixujeme avokádo, banán a olej na jemnú kašu. Pridáme med podľa chuti, 1PL kakaa, premiešame. Necháme 10 minút odstáť v chlade a pred podávaním posypeme kokosom a orieškami.

Domka99

Ahoj ,jest zdravo je super vec pokial jes co tvoj organizmus vie stravit ,ja som sa dostala k produktom od Forever,neviem vynachvalit ,produkty mi pomahaju s travenim a citim sa lepsie ,nakoplo mi to imunitu ,naozaj Top,schudla som ,nie som unavena.

AndrejS

Ja som schudol 40kg

Stačí ak počúvaš vlastné telo, ješ zdravo a čisto.

U mňa raňajky

- ovsené vločky
- dobrá vláknina (www.bonavita.sk)
- mlieko 1,5%

Desiata

- jablko
- grep

Obed

-zelenina
- kuracie prsia/ryba/olomovské syrečky

Olovrant
- ovocie

Pred tréningom
- agave9 (www.agave9.com

Po tréningu
- zelenina
- kuracie prsia/ryba/olomovské syrečky

Pred spaním ( ak náhodou mám hlad)
-tvaroh

RNG

Nuz napr v USA do krmnych zmesiek pridavaju nielen hormony a atb, ale samotne krmne zmesky su vyrabane z geneticky modifikovanych zrnin a to sa samozrejme objavi aj v obsahu masa. Preto je taky narast alergii a po par rokoch to uvidime aj na naraste roznych rakovin.
Ja sa snazim dostat vsetko z volnych vybehov, "neosetrovane" hormonami a atb ale je to coraz tazsie, kedze zakon v USA nenariaduje oznacovat GMO potraviny a dovoli ich pestovat a predavat po 3 mesacnom schvalovani FDA.

hanka9

Nie som si ista, ci kurca z velkych farmovych chovov

chovaneho v stiesnenych podmienkach, umelom osvetleni, prakticky umelej strave

dopovane "liecivami"

prakticky bez "vybehu", slnka, travy, cerstveho vzduchu

je prave tou zdravou potravinou

simonasimona

skús sa poobzerať aj po iných možnostiach, napríklad na stránke BIOCARE sú fajn výživové doplnky a podobné veci súvisiace so zdravou výživou. fakt odporúčam biocare(bodka)sk -odkaz odstránený-