Chorá korela

Deria

Podla ceny ju asi nenajdes, lebo je len v texte. Dala som si do vyhladavaca klietka pre papagaje a Zilina a okolie, tak to najdes hned. Predavajuci sa vola Martin, ma tam aj telefon.

Deria

Skoda, link sa nepodaril. Este raz som si ju pozrela, bola by velmi dobra pre dve korelky. Dufam, ze uz nie je predana.
Tu korelku som tiez nasla, krasna, bude mat v lete rok, je tiez sama chuda. Je sice dost mlada ale hm, treba este popozerat.

Deria

@poldecak, dakujeme! ja som tam mrkla a nasla som tutu klietku, v Ziline!! dufam, ze sa mi link podari.
-odkaz odstránený-
uz tato by bola lepsia, nez ta, co chces kupit missikk, kukni.:) aj cena prijatelna.
popozeram aj korelky.

Deria

No fajn. Popytaj sa pripadne chovatela, ci on nepozna niekoho, kto by mal starsiu korelku. Ked uz tolko tvoj vydrzal, hadam par dni to uz moze pockat. Mladu by som vzala, keby nebolo inej moznosti. Chovatel ti moze povedat, ze je jedno, ci mlada, ci stara ale nie je to celkom tak, vies, oni chcu vsetci predat.:) Na Parrote je to dost mrtve, dufajme, ze sa niekto ozve.

Missik

problem je v tom,ze som ju uz objednala a zajtra ma prist. posnazimsa to zmenit. skus mi dat dne vediet, ci sa nejaka korelka nasla a ak nie tak cez vikend skocim k znamemu a zoberiem od neho. aj mladsiu,ak to neva

Deria

Cize zacni ho pustat, ked si doma a venuj sa mu. To, ze narazil do dveri nie je este dovod, aby bol cely cas uväzneny v klietke.