Starsi chlap, kazda by si tym mala prejst?

Príspevok v téme: Starsi chlap, kazda by si tym mala prejst?
slecnaA

viem ze je tu viacej takych tem, ale fakt to zacina byt nejak v mode, uz aj baby do ktorych by som to ozaj nepovedala stretavam s 30-40 a viac rocnymi chlapikmi, jeden manazer, druhy riaditel atd, a pritom nevravim ze musia byt na peniaze, moze ich skutocne pritahovat starsi pupkaty chlap svojimi skusenostami a charizmou ?

Lulita

keby boli starí pupkati a bez loooove a boli by s nimi, tak vtedy by ich pritahovali ako ludia :) dovtedy to bude v 99% iba moc a peniaze

james bond

maremisk kvoli tomu, ze mozno narozdiel od tvojich rovesnikov precitas obcas nejaku knihu, nepocuvas rytmusa, a ze sa vyspis so starsim chlapom nemusi hned znamenat, ze si vyspelejsia

maremisk

ja mám 15 a priťahujú ma starší chlapy, nie pretože by mali peniaze, proste ma priťahujú... viem že si teraz poviete že mám 15 a že som dieťa, ale som vyspelejšia ako moji rovesníci, hlavne chlapci !

Iveta Michael

didaada...aj tak mám pocit že si zaujatá voči mladým ,,žrebcom,,no ale ked ťa priťahujú oveľa starší muži nič proti tomu...mňa zase priťahujú mladší a mám v paži kto si čo tom myslí...
...lepšie si rozumiem s mladšími,lebo nie sú tak skostnatelí a zdajú sa mi takí..citlivejší..no zase mi u nich chýba dominantnosť a to mňa na mužoch najviac priťahuje:)

ňuňu

Plne suhlasim s didaada...Ja som mala 20 rokov ked som spoznala mojho o skoro 21 rokov starsieho priatela...a to cistou nahodou,isla som do zahranicia len za pracov,vobec by ma nenapadlo ze si tam najdem priatela a este k tomu o tolko starsieho :)) Zili sme spolu 3 roky,potom sme sa rozisli,ale cesty sa nam aj po rozchode stretli tak sme spolu znova :) Cize to tiahneme spolu uz 7 rok a nie je to ani ziaden riaditel ani majitel restauracie ani podnikatel..Si zapamatajte ze nie vzdy su taketo vztahy len o peniazoch ! caute ;)