21 a stale nic

Príspevok v téme: 21 a stale nic
Orb.Viktor

Zdravim vyskytol sa u mna taky problem ak sa to da nazvat. Mam 21 no doteraz som nemal ziaden vztah, ani jednu pusu- proste nic. Neviem co si mam sam o sebe mysliet. Pride mi to dost uletene ale som s tym aj zmiereny ze nemam ziadnu priatelku ani ziadnu vaznu znamost.
Ked stretnem na ulici nejaku peknu tak problem by nebol ju oslovit. Skor by som povedal aj ked nejaku peknu uvidim hmm tak je pekna ale neoplati sa- jednak ja az tak velmi krasou nevynikam ale zato skaredy tiez niesom. A dalsim problemom by bolo aj to ze sa snazim uvazovat triezvo co sa takych veci tyka. Takze aj ked sa zalubim do nejakej tak to nikdy nedotiahnem do niecoho co by sa dalo povedat ze by bol vztah. Konci to tym ze ma odmietne, no pre mna to nie je ziadna velka prehra skor naopak akoby mi spadol kamen zo srdca a pozrel sa na ten svet este triezvejsie nez inokedy.

Tak rozmyslam co by bolo lepsie ostat nadalej bez vztahu a sam alebo o nieco bojovat?

Orb.Viktor

Zhrniem vase odpovede do jedneho prispevku.

suuuzi - a ak aj nejaku stretnem co ma pritahuje tak rychlo z toho vytriezvem, inak dobru radu si mi dala radssej cakat, ale zas nie na zazraky :)

Agnes999 - No, je jasne ze tie ak sa da nazvat mudre a pekne si to uvedomuju a vyuzivaju to vo svoj prospech- je pravda ze ja sa takymto typom z daleka vyhybam a mam s tym aj jednu skusenost a na pocudovanie som nebol ja ten co prejavil inciativu. Ale obcas ma clovek ze v tomto ohlade sa ludia delia len na peknych a skaredych :D

kardinal - suhlasim s tebou, dobre si to napisal

kardinal

este doplnim, ze mozes mat kludne krasne dievca. Nemusi byt vzdy pravda co pise ten podomnou. To mozno plati niekde na diskoteke. Poznam vela parov, kde baba je nadherna, a chalan je zmrd. To preto, ze inteligentne a "pekne" baby hladaju nieco ine.

kardinal

Pride to samo. Si clovek, ktory musi byt zamilovany, to je tvoj ciel. Bez lasky ani prstom nepohnes. Musis stretnut tu pravu, a potom to pojde samo. Budes viediet, ze je to ona, a urobis cokolvek. /vlastna skusenost/

Agnes999

Mas 21, si panic, nemal si este ani len pusu. A zameriavas sa len na krasky. No asi na ne nemas ked ta vsetky odmietaju. Keby si skusal oslovit priemerne pekne baby, asi by si bol uspesnejsi. Krasavice vedia, ze maju svoju hodnotu a ver, ze takych ako ty ich oslovuje denne tucet. Tak si vyber nejaku obycajnu alebo ostan sam.

suuuzi

ja mam pocit z toho ako to pises, ze ti velmi nevadi, ze si sam.
Nestaci stretnut len nejaku peknu na ulici :) mala by ta pritahovat a nemohol by si na nu prestat mysliet.
Pockaj rok-dva a sam zacnes citit, ze ti chyba niekto s kym by si chcel travit čas, kto by ti hovoril pekne veci, kto by bol k tebe nezny,.....
Ak to teraz tak k nikomu necitis, potom si este taku len nestetol :)

Dadula56

21 a bez vztahu nie je ziadna hanba ani tragedia, neveril by si, kolko takych muzov(aj zien) je. Jednoducho si nemal este na ziadnu stastie, mozno je aj chyba, ze velmi akoby "kalkulujes"(nemyslim to v zlom). Mozno ti len chyba viac spontannosti a nadhladu. Snaz sa nemat tie porazene myslienky, nepokladaj sa za cudneho kvoli tomu, ze si bez vztahu. Jednoducho zi a ono to casom pride.

maniakk

urcite vztah, ale zase nie nasilu, tazko ti poradit, ale urcite ked bude sanca tak zabojuj, kazda i negativna skusenost zo vztahu je fajn