Problemova priatelka? Alebo som uz naozaj psychicky chory

Príspevok v téme: Problemova priatelka? Alebo som uz naozaj psychicky chory
mick fox

ahojte mam taky problem, v nasom vztahu su hadky priemerne raz do tyzdna,samozrejme pocas tych 5rokov co sme spolu som navine prevazne - agresor teda podla mojej priatelky tak sa chcem podelit s vami o to co sa vlastne deje a ako to cele zacalo.myslim si ze spravanie mojej priatelky je divne teda aspon pre mna, zacalo to ked sme boli v prahe najprv telefonat z nejakeho slovenskeho cisla o stretku, potom som sa dozvedel ze ked som chodil do restauracie tak mojej priatelke nechal jeden ubytovany papierik s cislom ze ked sa bude chciet vyrozpravat,lebo byval vedla nas a pociul ze sme sa hadali,predomnou ju ohovaral a za mojim chrbtom jej dal svoje cislo,samozrejme toto som sa nedozvedel za horuca ale neskor ked sme uz v tej prahe neboli,neskor sme odisli do anglicka,tam boli tiez take mensie problemy s tym ze jej spravanie sa mi nepacilo - naprv v prvej robote v ktorej sme pracovali spolocne tak jej manazer vtipkoval s nou takym sposobom a daval jej take otazky ze ci si holi vaginu,neskor pred majitelkou povedal ze ma pre moju priatelku novy job s to je prostitucia,ona hovorila ze toto vsetko je sop srandy no mne sa to nepacilo a povedal som jej ze nech s tym nieco robi zue predsa musi mat svoju hrdost samozrejme ja som bol zas ten zli,ine zeny aj v jej veku ked tento clovek adresoval podobne veci ho bud odbili alebo sa mnu vyhrazali ze to nahlasia no moja sa na tom smiala. neskor jej napisal niekto z azetu ze uz je doma ze ma prist to bol nejaky zo zvolerna a pytal sa jej ci ma este piercing v jazyku a ze bola super,ked som sa jej spytal ze ako je mozne ze jej niekto pise a vie o jej piercingu v jazyku povedala ze to mala piercing v oboci a ze henten si vymysla ze s tym sa stretla este predtym jak bola somnou,ked mu to sla vyvratit a napisala mu ze sa na to pozeram tak samozrejme jedna jeho reakcia na to bol smajlik a uz sa neozval,ked som za to nervacil a opytal sa co to ma znbamenat tak som bol vlastne nasilnik a niekto kto jej nadava nepravom,neskor som sa dozvedel ze este ked sme boli na slovensku a pohadali sme a ona odisla tak jej byvaly ju cakal na stanici v blave pretoze tam prestupovala na vlak a on ju odviezol do nitry a dal jej tisic korun na cestu toto som sa dozvedel az pol roka potom co sa to stalo,,neskor tento byvaly vo facebookovej konverzacii jej pisal oslovenia typu laska a dokonca jej aj poslal fotku kde ona cupi v jeho byte v tangacoch on vedel ze ja to uvidim a samozrejme ked som sa na to ohradil a zacal som nervacit co to ma znamenat tak bola hadka ze ja som vlastne primitiv sak sa nic nedeje. nakoniec kazdy pracujeme zvlast,ona ma tu istu pracu ako ja az na to ze v inej firme,naposledy som jej nasiel v mobile sms kde bolo napisane sexi lady a bolo to od jej manazera na otazku co to ma znamenat bola odfpoved ze sak so srandy ze on mi to aj v robote povie pred vsetkymi,nemyslim si ze sa takto oslovuju ludia v praci,ze tak oslovuje manazer zamestnankynu a este jej aj zavola,nakoniec take hluposti ze mala od neho zmeskany hovor alebo prazdnu sms a na otazku co to je tak sa ho opytala a on jej povedal ze omylom,,omylom jej vola omylom jej pise prazdne sms,,nakoniec bola z toho hadka jak ja koho podozrievam. raz sme sa rozpravali celkom vazne a ja som jej povedal ze jak som nastupil do mojej prace tak asi mesiace potom prisla zamnpou jedna zamestnankyna ktora sa ma pytala ze ako budem travit vianoce,ja som odpovedal ze doma s partnerkou a ona sa opytala ze ci je moja priatelka britka na to som odpovedal nie slovenka tym to haslo,ju zas v praci volal nejaky kolega na kavu po praci - nechapem stretnutiu na kave

Chudera

tak toto si uz naozaj prehnal...same nezmysli, ty musis niecim trpiet a teraz to myslim vazne...naozaj nerozumiem aKO SI mozes takto vymyslat a dedukovat a tvorit veci..je mi z teba zle...skoncil si u mna..naozaj tak toto som si v zivote nemyslela ze budem na svoju osobu pocut...nechapem za akym ucelom si mi teraz povedal osobne ze nieje koniec..jasne ze je a ty si mozes mysliet o chces..do zivota ti prajem aby si spoznal prestne taku ako si ma tu vykreslil a som zvedava co uz vtedy povies..kedze ja sa nezhodujem s tym co som sa na seba docitala a ty ma tak vnimas...stacilo naozaj

mick fox

este aj jej sused s ktorym si kyvala bol u nej na kave,a kadejaky iny borci z teletextu takze to nebolo len na private to bolo aj zadarmo kadeskym viete nielen privat za prachy ale milion dalsich mimo,,nehovorim ze primne ale predomnou urcite,,ja som to ani nemohol z radfostou rozpravat co ona robi lebo kazdy to vedel sak sme mali spolocnych kamaratov,,jej telefonny zoznam 200mien z toho 180 ju pretiahlo a kludne si to tam nechala aj ked bola somnou,zrazu sms nejaky panko zo ziliny ci moze prist k nej , nie na privat ale rovno k nej,,potom kadeco ine,zrazu pisal a volal rene pytal som sa kto je rene to je taky kamarat z azetu kuknem jeho email co jej poislal jej kamarat rene tam odfoteny kokot,,ale ja som ju ponizoval,,holt aspon vidno kto si ako prifarbuje skutocnosti

mick fox

TO ZE SOM JEJ na zaciatku povedal alebo sa jej spytal a chcel prist na to co jej davalo to ze robila na private aj napriek tomu ze bola somnou a nechcela s tym prestat to som ju urazal a spinil to ze som sa jej otvorene opytal ci sa neciti jak handra a ci sa neciti pospinena a ci je to fer voci niekomu povedat ze jej vagina je pre vsetkych s usmevom na tvari,,este aj ked sme byvali v podnajme nielenze na private ale aj tam bol potajomky jeden o ktorom viem potom tam bol nejaky taxikar ktori jej doniesol jest lebo bola hladna a pozerali si spolu casopis s kerkami,vtedy bola stastna? ked si sla s kamaratom do nemecka kupit handry thorsteinar a po ceste ho vyfajcila a ked som sa opytal preco to robi ci sa nezhadzuje tym ze co robi tak povedalka ze sak to je len oralny sex to je nic,,dokonca mi tvrdila ze ked prehltne cudzie sperma ze z toho sa nemoze nicim nakazit viete, takto to cele bolo a ja som ani nechapal ze co sa to dozvedam ako to moze niekto povedat,,to ze som ju urazal ked bola sama hrda na to co robi,ked jej ten jej kamarat ktoreho vyfajcila po ceste do nemecka zavolal to uz sme boli par podotykam ze ci s nim nepojde na dovolenku do chorvatska a ona povedala ze dobre, normalne len tak predomnou a potom to zrusila lebo som sa rozculoval to ja som ju ponizoval alebo ona mna? to ze som jej nosil veci z rakuska a venoval jej cas vencil psa a ona robila vzdy nasilnika zomna? to ze este aj majitelka bytu ktora sa neskor nastahovala do dalsej izby lkebo sa rozisla s priatelom si suskala ze nech si dam na nu pozor?? ale ja som nasilnik nakoniec to je taky paradox a ospravedlnovanie samej seba ze az,,,taka pretvarka,,niekto tu asi nevnima realitu tak ako je,,

mick fox

KED DOSIEL DOMOV OZRATY TAK MA ZBIL?? fiha troska silna kava,,toto su pekne klamstva,,ona bola v strese?? asi sama zo seba lebo ked sla na privat trtkat tak normalne ze nacas a este aby nebolo malo slubovala ze pride o siestej to uz ked tam po dvoch mesiacoch sla druhykrat a ja som ju cakal a ona sa len vyhovarala ze este ma prist jeden a podobne sracky,,a ja som prisiel ozraty a zbil som ju?? raz som sa ozral a prisiel som na ten privat ked si nejakeho svojho amanta priniesla aj domov za mojim chrbtom ked som to zistil tak prisahala do oci ze nikto tam nebol,ked som jej to ozraty prisiel povedat na privat tak este ona sa sla somnou rozchadzat,,a viete co?? normalne moj kamarat s ktorym tiez spala este predomnou jej povedal ze nech sa nerozchadza tak sa nerozisla asi tak som ju ja ozraty mlatik,,kazdemu vykrikovala jak ju mlatim aky som tyran,,a kazdy hovoril co je ona zac,,ja ju urazam a ako?? uz aj teraz mi vypisuje na fb a provokuje,,este aj vestica ku ktorej ma dotiahla mi povedala,vestice posiela namna a ked jej ziadna nic zlerho nepovie namna ale na nu ze je problemova tak to nevyhovuje jej pohladu tak to neni pravda ale ked jej to vyhiovuje tak to uz pravda je,,normálne ze sa tu obhajuje sama seba,,jak by ma nechala keby mala hrdost,,to si mozem aj ja povedat ze keby som mal hrdost a nevidel v niekom dobre veci tak by som si s nou ani nezacal asi tak nejak,,lenze ja som stale ten zli a ona stale ta dobre,pred kazdym spravy cirkus este aj pred jej rodicmi ze aky som ja nasilnik tam deti jej sestry v dome ked sme u nich zili rozpravali ako ju ja mlatim, to ze ma ona v krcme napadla a pomaly ma tam sli zlyncovat za nic to je normalne,,toto je teda sila co sa ja podozvedam este o sebe jak je vsetko prekrutene v niekoho propsech no strasne,, a nie niesom jedna osoba sme par,,aspon vidite jak to chodi ked niekto niekomu skace po hlave,,zaujimave ze ludia co nas poznaju to vidia a vedia ako to asi je lenze aj to je len preto lebop ja som v spolocnosti len pretvarka a doma hulvat,,sak ona kazdy ma vediet kam az moze zajst,,sa mi zda ze ta moja polovicka uz davno ma dakeho svojho trtka a teraz tu len vypisuje aby sa ocistila aby si dokazala ake je spravne sa rozchadzat,,sak jasne ona to nechce urobit len caka kym to urobim ja aby ona bola ta dobra a ja zas ten hajzel a potom nakluse k dalsiemu sak urcite vie co robi,,keby som ja sam v sebe necitil ze s tym jej trtkom co jej vypisuje sexi lejdy nieje nieco v poriadku tak by som bol ticho a mal to v prdeli ale viete pocit ze ked si na neho zmyslim a mam kamen v krku a adrenalin 10 nasobny tak asi to nebude len tak,,ale sak nevadi to su iba kamaratske reci a ja som uplny magor nechajme to tak zbytocne o tom debatovat,,

Mimulus

Dr.Jekyll & Mrs.Hyde to tu presne vystihuje :)

Už mám z tejto témy asi stres, pretože som túto vetu napísal do inej témy :)

Leela333

Kovepa, on reagoval na jej príspevok ten prvý bol len skopírovaný.

A vy dvaja sa rozíďte. Mimochodom, muž, ktorý udrie ženu aj keď vyprovokovane, je pre mňa chudák. Vy obaja máte toho dosť na rováši, ale mal si ju uzemniť nejako inak než ju mlátiť.

Ale váš vzťah je už úplne dysfunkčný a nemá zmysel v tom trápení pokračovať. jedine, že by ste boli masochisti.

Kovepa

To sa neda okopirovat. Ako? Si jeden a ten isty clovek. Prosim ta ako je mozne si vymyslat taketo scenare v hlave? Mas aj nejaku diagnozu?

chudera

Vies kazdy pohar raz pretecie. Ja uz ani nemam zaujem sa na neho pozriet. Vies len on to nechape. On si mysli ze je normalne ked ma pouraza a potom povie sorry aj ked vie ze to spravi zas. Na zaciatku vztahu ked som bola sklamana z jeho spravania a mrzelo ma to tak som s nim nechcela kominukovat tak mi zas vynadal ze kde som to ja videla nebavit sa s nim. Sak to musis ved sa nic nestalo. A presnne tu su zaciatky mojej premeny. Z usmievaveho dievcata , spravena troska podla jeho excesov. Takze teraz je bezne ze sa to deje tak ze hadky bitka, pol hodinku ticho a potom usmevy a vsetko ok. Bez hrdosti? Ano som , privnavam keby som mala v sebe hrdost ktoru ty tak velmi chces tak by si ma uz davno nedirigoval. By som ta davno poslala kade lahsie. Sak ale to uz som ti povedala včera.