Problemova priatelka? Alebo som uz naozaj psychicky chory

Príspevok v téme: Problemova priatelka? Alebo som uz naozaj psychicky chory
mick fox

ahojte mam taky problem, v nasom vztahu su hadky priemerne raz do tyzdna,samozrejme pocas tych 5rokov co sme spolu som navine prevazne - agresor teda podla mojej priatelky tak sa chcem podelit s vami o to co sa vlastne deje a ako to cele zacalo.myslim si ze spravanie mojej priatelky je divne teda aspon pre mna, zacalo to ked sme boli v prahe najprv telefonat z nejakeho slovenskeho cisla o stretku, potom som sa dozvedel ze ked som chodil do restauracie tak mojej priatelke nechal jeden ubytovany papierik s cislom ze ked sa bude chciet vyrozpravat,lebo byval vedla nas a pociul ze sme sa hadali,predomnou ju ohovaral a za mojim chrbtom jej dal svoje cislo,samozrejme toto som sa nedozvedel za horuca ale neskor ked sme uz v tej prahe neboli,neskor sme odisli do anglicka,tam boli tiez take mensie problemy s tym ze jej spravanie sa mi nepacilo - naprv v prvej robote v ktorej sme pracovali spolocne tak jej manazer vtipkoval s nou takym sposobom a daval jej take otazky ze ci si holi vaginu,neskor pred majitelkou povedal ze ma pre moju priatelku novy job s to je prostitucia,ona hovorila ze toto vsetko je sop srandy no mne sa to nepacilo a povedal som jej ze nech s tym nieco robi zue predsa musi mat svoju hrdost samozrejme ja som bol zas ten zli,ine zeny aj v jej veku ked tento clovek adresoval podobne veci ho bud odbili alebo sa mnu vyhrazali ze to nahlasia no moja sa na tom smiala. neskor jej napisal niekto z azetu ze uz je doma ze ma prist to bol nejaky zo zvolerna a pytal sa jej ci ma este piercing v jazyku a ze bola super,ked som sa jej spytal ze ako je mozne ze jej niekto pise a vie o jej piercingu v jazyku povedala ze to mala piercing v oboci a ze henten si vymysla ze s tym sa stretla este predtym jak bola somnou,ked mu to sla vyvratit a napisala mu ze sa na to pozeram tak samozrejme jedna jeho reakcia na to bol smajlik a uz sa neozval,ked som za to nervacil a opytal sa co to ma znbamenat tak som bol vlastne nasilnik a niekto kto jej nadava nepravom,neskor som sa dozvedel ze este ked sme boli na slovensku a pohadali sme a ona odisla tak jej byvaly ju cakal na stanici v blave pretoze tam prestupovala na vlak a on ju odviezol do nitry a dal jej tisic korun na cestu toto som sa dozvedel az pol roka potom co sa to stalo,,neskor tento byvaly vo facebookovej konverzacii jej pisal oslovenia typu laska a dokonca jej aj poslal fotku kde ona cupi v jeho byte v tangacoch on vedel ze ja to uvidim a samozrejme ked som sa na to ohradil a zacal som nervacit co to ma znamenat tak bola hadka ze ja som vlastne primitiv sak sa nic nedeje. nakoniec kazdy pracujeme zvlast,ona ma tu istu pracu ako ja az na to ze v inej firme,naposledy som jej nasiel v mobile sms kde bolo napisane sexi lady a bolo to od jej manazera na otazku co to ma znamenat bola odfpoved ze sak so srandy ze on mi to aj v robote povie pred vsetkymi,nemyslim si ze sa takto oslovuju ludia v praci,ze tak oslovuje manazer zamestnankynu a este jej aj zavola,nakoniec take hluposti ze mala od neho zmeskany hovor alebo prazdnu sms a na otazku co to je tak sa ho opytala a on jej povedal ze omylom,,omylom jej vola omylom jej pise prazdne sms,,nakoniec bola z toho hadka jak ja koho podozrievam. raz sme sa rozpravali celkom vazne a ja som jej povedal ze jak som nastupil do mojej prace tak asi mesiace potom prisla zamnpou jedna zamestnankyna ktora sa ma pytala ze ako budem travit vianoce,ja som odpovedal ze doma s partnerkou a ona sa opytala ze ci je moja priatelka britka na to som odpovedal nie slovenka tym to haslo,ju zas v praci volal nejaky kolega na kavu po praci - nechapem stretnutiu na kave

mick fox

hej ona povedala ze ju ignorujem lebo som po praci unaveny spal este aj za volantom a asi som nekomunikova lenze ked sme mali dovolenku nedotkla sa ma za 1 dni mozno ani raz tak kto tu koho ignoruje? a ze ako som klamal ze ona chodila do prace a ja som si vypisoval? hej az dvakrat sa to stalo,mimo toho ked som pracoval menej ze som mal v pracovnej zmluve o jeden den menej ako ona tak som musel brat nadcasy lebo bol cirkus ze ona robi a ja som doma a mimochodom priemerne som v praci do roka viackrat ako ona niekedy som aj 6 dni v tyzdni co ona maximalne 5 a to tiez dva tri krat do tyzdna niekedy som ja robil aj 6dni v tyzdni cely mesiac, este aj ked som mal platenu dovolenku lebo mi zle bookli tak aj vtedy som musel ist na nadcas lebo jej sa nepacilo ze som doma asi tak nejak pritom ked ja som v robote a one je doma tak je vsetko v poriadku,,mna sa pytate preco som s nou?? preco sa nespytate jej preco je vlastne ona somnou,aky ma ona problem oznacovat niekoho kt za nou stoji za chudaka a primitiva a hulvata,,a na dalsich sa usmievat a nechat si hovorit a pisat sexi lady ,,troska hrdosti by mohla mat v sebe,,to ze som si ja pisal na internete a robil sracky a ponizoval sam seba priznavam ale ja sa mam stale pozerat na to ako je niekto ku kazdemu frendly a ja budem chodit jak taky mumak po ulici nie,,ona chce odomna zmeny ja nemam problem cvo som povedal som dodrzal a ona co dodrzala z toho co som vyzadoval ja?? nic,,co ona spravila preto aby som ju mohol pochvalit,,ze by mi ukazala to co od nej ocakavam?? nic,,je to toho tak vela?? je to tak zlozite?? ukazat hrdost svojmu partnerovy aby som si mohol povedat ano toto je to co som chcel?? nieje len to by musel niekto chciet a vazit si toho druheho a nie za kazdym z neho spravit chudaka...

Kovepa

Boze ludia, vy obaja trpite cistou ponorkovou chorobou. Dajte si na par dni pauzu jeden od druheho, nech sa z toho vyliecite. Sak vy ste spadli na uplne dno.

NovýPríspevo

chudera -> no sice on vypisoval po nete ale to ze ty si trtkala na private to ti velmi do karat nenahrava :D je rozdiel pisat a rozdiel trtkat :D

A vobec ta on nemal zivit, ale co uz ked si pracu hlavou asi nezvladala a jedine co vies je praca vaginou :)

chudera

To ze ja som chodila do prace 4 dni v tyzdni a brala som nadcasy, robila som aj 6 dni v tyzdni a milospan sedel na pokeci a hladal niekoho večer na kavu moze po 10 az a az do rana 6. Ked som videla napisane tieto sracky na azete a zisla som dole povedat mu ze ci to je on tak ze ne neni to on. Este so mna spravil schyzofrenicku picu ktora si vymysla a vsetko bola pravda. Este dosiel za mnou som tyzden plakala lebo som vedela ze sa nieco deje a mi povedal ze uz by som mohla skoncit a kolko to bude este trvat lebo jeho to takto nebavi. Tak on si hlada partnerky na nete aj chlapov dokonca a vysvetlenie ze co to ma znamenat ked ja chodim do prace a on je doma tak ze zo srandy. Ninochodom ked som nesla do prace tak mi nadaval ze jak to ze ja som si nevybavila nadcas. A on mna oklamal ze ma nadcas ja som sla do prace a on sa vratil domov pisal si na pokeci celu noc o mne ako o svojej ex a mne pisal jak on je v praci. Ty chrapun ze tui neni hanba.

NovýPríspevo

Tak ako vyjadrovanie a spravanie mate podobne.
Na vasom miesto teda na mieste pana by som sa o slecnu nebal.
Takisto na mieste slecny by som sa o pana nebol.
Pochybujem ze by niekto normalny chcel takych partnerov ako ste vy.

okrem toho mick si absolutne neschopny ked ju nevies zbalit a vyhodit. plus nechat sa bit od zenskej co si to za chlapa, urcite nejaky ten novodoby pozenstili.

chudera

No nic koncim ja tuto frasku. Vsetko co poviem sa otoci proti mne. Minuly tyzden som povedala ze sa citim ze ma ignoruje tak zacal nervacit a k tomu dodal to ty mna. Ked poviem boli ma brucho tak mi o dva dni vynada a povie si nervozna lebo ta boli brucho?naozaj to nema zmysel.vsetko vyuzije aby mal navrh.to ze domlatil svoju matku koli peniazom.ze on mal podnik. Haha jeho zivnost a matka sefka takze ked chcel peniaze pytal si od mamy. A ja ked napisem,chcel si aby som skoncila na private mal si sa zamestnat a zivit ma kym si najddem pracu tak sak ne on bol podnikatel. Hej kazdy den najebany na mraky a iba irkusy robil kade chodil.to ze na nete si pisal aj s chlapmi a hladal si chlapa na sex bolo tiez zo srandy? Jasne bohvie co si ty zac.mna zavolal do kadernictva na moje narodeniny a hned po kaderku sedel na nete a venoval sa chatovaniu s cigankami na pokeci ohladne sex stretka. Ale sak on nide s nikym nebol.

Maoam

no ake infekcie to mate obaja?

mate vztah, ze to nejde ani spolu, ani bez seba, otazne je, kto z vas je viac zavisly na tom druhom

Micka vzrusuje to, aka je jeho priatelka, inak by s nou nebol, hodite sa k sebe, velmi ;-)

mick fox

naco som ja s nou sa tu pyta a len co zisla dole tak mi povedala aky som buzerant nakazeny a ze mam odist a podobne,,,lol

mick fox

ze jaguara za tisic libier zas sa vykruca,,vtedy to bolo auto ktore som vydrazil za 250libier smiesna suma,,len mala problemy aj s tym nie kvoli peniazom ale kvoli tomu ake to auto je kvoli znacke,,a teraz tu pise o jaguaroch a podobne,,mimochodom to je hadam moja vec aky motor by som si ja do auta kupil,viete ona si totizto vybrala pracu do ktorej ju musim vozit 20km pred tym ako idem do prace,potom pridem naspat do prace a potom zas rano po praci idem pre nu a potom zase domov takze nie kvoli mne davas 200libier na benzin ale kvoli sebe,,a kludne sa mozes prestahovat lenze ty nemas cas ani na to aby si hladala dom lebo ty jedine co viec je to ze spis a sedis a riesis si tie tvoje fantazmagorie v hlave,,,viete co vo februari je objednana na tetovanie samozrejme motiv som jej musel hladat ja lebo ani toho nebola schopna,,potom si motiv rozmyslela a od augusta do oktobra nebola schopna ani pocas dovolenky si sadnut k notbuku a najst si motiv a komunikovat so studiom o tom samozrejme som tam musel volat ja ze moja priatelka chce zmenit motiv,do kadernictva moja priatelka sa chce objednat,usnemu moja priatelka ma taky problem,vsade nema cas na nic a pritom ani nic nerobi.ked si neuvarim sam som hladny to som jej uz tiez povedal,lenze ona povie sak ona pere,hej raz do tyzdna to je ale cinnost,.,nic nema to zmysel pisem sem vsetko co som jej uz povedal,,a nic stale to iste,,