Granule - ano ci nie

mellisa

Ha, si mi pripomenul hodiny strojopisu na strednej a tie tzv. cvičné diktáty na rýchlosť, to bola tréma.....

lost

ach jaj, to je nanic :D

Words per minute (WPM) 72
Keystrokes 369
(361 | 8)
Correct words 70
Wrong words 2
You are better than 84.86% of all users (position 10935 of 72215 - last 24 hours)

este vyssie to je tazke, este s pocuvanim hudby a pololezmo to nejde :D asi odidem "na vrchole" :D ale zaujimava hracka, asi sa nebudem nudit nejaky cas :) dik :D (nenasiel by som to nebyt tvojho komentu..)

lost

aaahahaha,,

Words per minute (WPM) 70
Keystrokes 354
(350 | 4)
Correct words 67
Wrong words 1
You are better than 83.4% of all users (position 11990 of 72208 - last 24 hours)

to by ma zaujimalo, kolko maji ti nad 90% :D

lost

no to hej, ono su nejake, lenze neviem ci mu sadnu, ci ich bude chciet :)
raz som skusil take, ale asi su nedobre, prilis lacne alebo co, chodil v tom ako keby bol na Mesiaci alebo co :)

lost

10fastfingers.com

Words per minute (WPM) 60
Keystrokes 300
(300 | 0)
Correct words 56
Wrong words 0
You are better than 76.07% of all users (position 17273 of 72194 - last 24 hours)

aaaa, 300, no nic moc :D ale to opisovanie je tazsie ako pisanie vlastnych myslienok a hlavne take krkolomne slova ako flight right :D ale to nemam 10 prstov na pisanie, nie ze by mi chybali, ale nikdy som sa tona strojopise nenaucil :)

lost

no to teda bol :) njahorsie co je na zime je taketo pocasie :D
ani nie sucho, ani nie snehovo, ale blatovo :D
tolko vody co dam na kupanie labiek psa, mozem cakat nedoplatky :D
som mu kupil galon (37deci) takeho samponu ktory nepotrebuje vodu, ale nic moc :D
zastial som sa ho nejak nenaucil pouzivat spravne :)
a strasne to smrdi a zvlastne je, ze tam chemia nie je, aspon by nemala byt :D

"contains no hars chemicals"

hm, to ale mozno znamena ze "containst just soft chemicals" ??? :D

lost

no uz som sa velmi skamaratil s touto klavesnicou takze ak nam atmosfericky tlak praje, tak sa da na tom pisat rychlo :D
ale zase nie az tak, mozno 300-400 znakov za minutu :)
pri 500 mi uz nestihaju myslienky :D