Budovanie viralnej imunity - RNG?

Príspevok v téme: Budovanie viralnej imunity - RNG?
BoriSK

Mam otazku na RNG-a (ak budete vediet aj iny, tak pokojne tiez piste, budem vdacni).
Na viacerych miestach som od teba cital o dolezitosti budovania viralnej imunity. Pochopil som z toho, ze je dolezite brat pravidelne najma zinok, selen a nieco vyzivove priamo na imunitu - idealne aloe vera (tabletky, stava - je to jedno?).
Zaujima ma ale, v akoych mnozstvach? Mozem to fakt uzivat aj dlhodobo? Cital som aj o predavkovani napr. zinkom a ty si niekde spominal, ze treba mineraly drzat v rovnovahe. To mam ale okrem toho brat aj ine? V tabletkach myslim.
Mal som totiz pred casom problem s viacerymi virotickymi ochoreniami a rad by som si budoval imunitu. Neviem, ale ako presne na to.
Dakujem pekne za odpoved

RNG

Vacsine to staci, vyskusaj a uvidis.
Nezabudaj aj na jod a mikrovlakniny.Pripadne aj vitamin D-3, ten ma vela spolocne s imunitou. Pri nedostatku slnka su ludia podstatne viac chori.

RNG

Daj si do Google.sk slova rng herpes. Tam je toho spomenutye plno, pridam k tomu este dalsie, ako monolaurin(5 gramov), citral(6 kvapiek), berberine(2 x 500 mg) a Sangre de Grado(2 x 15 kvapiek)
Antiviralnych treba brat viacero a striedat.
Pravidelne brane aloe vera postupne posilni bunkove steny proti prieniku mikrobov tj zvysi celkovu imunitu. Ja beriem asi 1/2 lyzicky praskoveho (freeze dried) aloe do mojej vody/mixu na pitie kazdy den.Davasm si tam zaroven aj par kvapiek citralu v poslednom case.Zdroj je lemon grass oil, co zriedim alkoholom 1:2 a dam do vody 18 kvapiek co je 6 kvapiek lemon grass oil=asi 5 kvapiek citralu.Samozrejme lemon grass oil musi byt jedlej kvality, nie urceny len na aromoterapiu.