Nazov filmu - poradte

Príspevok v téme: Nazov filmu - poradte
duch vianoc

hladam jeden film, z ktoreho si vsak pamatam len obal DVDcka. Je tam drevena hneda lavička, na ktorej sedí asi 5 ludi. Su v čiernych oblekoch. Sedia otoceny chrbtom a jeden je nahy. Nad nimi je modra obloha a pod lavickou zelena trava. Neviem ci to ma byt nejaka parodia alebo cierna psycho komedia/drama. A marí sa mi daco z pohrebom, ale fak neviem. Hadam niekto budete vediet. Je to pre mna dolezite. Velmi chcem ten film vidiet. DAKUJEM:)

duch vianoc

tak to by si mi možno ešte poradila:-) ale neviem, toto fakt nikto nevedel:D

dávno, aj 10rokov dozadu, som videla jeden film, ktorý sa začínal tak, že male(5,6rokov) tmavovlase brčkave dievča išlo vonku na bicykli, a malo na nom nehodu, po ktorej zomrelo. Jej mama ju však po jej pohrebe začala vidieť, ,,ako ducha,,. ale vyzerala normalne(to dievča). Jej manžel aj okolie si mysleli, že jej šibe. Jadro filmu i až tak nepamatám, ale točilo sa viac menej o tomto. jej mama sa potom sa dozvedela, že čaká druhe dieťa. A skončilo to tak, že porodila a potom sa tá malá brčkavá, čo zomrela, zjavila aj mame, aj otcovi, ktorý bol pri porode, a ,,odišla,,...ešte sa mi zdá, že vravela, že ju nestratili, že to druhe dieťa, čo sa im narodilo, tak že tam je ,,prevtelená,,. Nooo, tak hádam:D