Bolesť chrbta

Príspevok v téme: Bolesť chrbta
eliza7

Už tretí deň cítim intenzívnu bolesť chrbta, presnejšie v oblasti lopatiek, potom z toho zrejme to prechádza do hlavy, neskôr do krížov, je to taká čudná bolesť,prirovnala by som to ako keď je človek príšerne unavený a nevládze nič. Od bolesti si dávam Flector 2 x za deň. V minulosti som mávala podobné problémy, ale len bolesť chrbta nie spolu s hlavou, vtedy som pobehala od neurológa, ortopéda aj rehabilitácie trvalo to vyše mesiaca, teraz si to z práce nemôžem dovoliť, ale namalo to až tak účinný efekt. Bolo mi odporučené cvičenie nakoľko mi ochabuje chrbtové svalstvo, tak snažím sa. Neviem teraz čo urobiť tá bolesť hlavy je neznesiteľná a mám problém aj v práci aj doma fungovať. ak máte niekto podobný problém bude vďačná za radu.

Kýčera

Eliza 7, zdá sa, že máš problémy s močovým mechúrom, preto tie bolesti hlavy vnikajúce až do mozgu, chrbta a krížov...A tu Ti Flextor nepomôže.

snehuliak

mám presne ten istý problem,ale už strašne dlho,ale neboli ma hlava,tak isto ma boli hrudna chrbita hlavne v oblasti lopatiek,v nedelu som mohla byt len v ležiacej polohe na chrbate,ani sediet ani stat,uplne zablokovana,vybrala som 10 injekcii nic nepomohlo,beriem už 5 lieky dorsiflex,flector,voltaren a už ani neviem názvy a stale nic,doporučenie cvicit do konca života....

michall

ja na bolest chrbta pouzivam uz asi od vianoc ortopedicke vlozky do topanok medicovi, ked sa na ne clovek postavi prvy moment sa muzda ako keby plaval, je v nich voda a preto stale precvicuju cele telo od chrbta cez kolena az po paty. odporucam