pozri tu

sonne

a mozem otehotniet s toho ze moj chalan bol vo mne ale len 10 sekund cize sa nespravil,a nebol vzruseny...lebo mam strach ze by sa predsa mohlo nieco stat...ja si myslim ze by to nemalo byt nic ale potrebujem aj od vas pocut nieco ...

aila56

Presne tak,moze byt neplodna,to moja znama sa tiez vytesovala ze aky je ten jej sikovny ze neotehotnela za niekolkorocne praktizovanie prerusovanej suloze no a potom ked sa vzali a zacali sa marne pokusat o dieta tak lekari zistili ze je neplodna.Ja by som tuto metodu neodporucala,jednak si podla mna nemozte poriadne uzit sex a podruhe je to velmi riskantne.

vrzek

ja zhruba 2 roky takto sexujem ale vzdy pouzivame spermicdny lubrigacny gel, aj ked je priatelka dost vlhka, vzdy ho nanesieme hlavne na moj penis a zatial sa nic nestalo, samozrejme musim sa urobit vonku.. to je jasne

jana171

ahoj ewel..ked nepouzivate ochranu mozes otehotniet aj ked sa do teba nespavi..uz ked je chalan vzruseni moze mat male mnozstvo spermii na penise..odporucam antikoncepciu alebo pouzivanie ochrany aj voci nakazeniu chorobami..

aila56

moja zlata DAVAJ SI POZOR!!ja aj moj priatel sme mali taky sex a ani sme to nedokoncili.....a zacala som sa citit velmi divne....neskor som si urobila test..ked zacali byt priznaky...a bol pozit.....ta tvoja kamoska moze byt aj neplodna......

kitti

Ked to stiha vytiahnut,tak neni problem. Len to je velmi riskantne. Podla mna si to tak ani uzit velmi neviete. On si musi davat pozor,aby vcas vytiahol a ty sa mozes stresovat,ci to vytiahol vcas