Vzrušujú ma starší chlapi

Príspevok v téme: Vzrušujú ma starší chlapi
innerworld

Ahojte, mam 4 ročný vzťah(ja 19, on 25),no vždy ma vzrušovali starší chlapi. Snažila som sa na to nesústrediť,ale čím som staršia,tým ma to viac prenasleduje. Obzvlášť silné je to s jedným 38-ročným. Jednoducho,stále myslím na sex s ním a môj priateľ ma tak prestal nevzrušovať.Sex nebol už dávno,má na to svoje dôvody,ktoré aj chápem,no som z toho dosť nervózna. Toho staršieho ani poriadne nepoznám,ani sa s ním často nestýkam,(stačí občas a i to je ku mne veľmi milý)dokonca sa stále snažím niečím rozptýliť,no v každej voľnej chvíli ma to opäť prepadne. Čo mám robiť? Trvá to už viac ako rok a prestáva ma to baviť...

innerworld

Trapim sa preto,lebo ja uz vztah mam (4 roky). Keby som nemala vztah,tak v pohode. Moj frajer o nom vie a ako naschval sa s nim snazi este lepsie vychadzat ako ja. Trva to takto uz nieco cez rok a mna to unavuje.

janekMY33

Neviem preco sa trapis ved v dnesnej dobe normalna vec ze aj 18 rocne maju frajerou 40 rocnych.A vies preco mlade dievcata hladaju omnoho starsich muzou?No preto lebo sa chcu usadit mat rodinu deti a pod a tie co hladaju mladich muzou len sexovat nezavezne a pod