krive zuby

anjelicek

uz som bola u tej lekarky,je vyborna..ale caka nas s tym mojimnestatsnym chrupom vela roboty a hlavne aj vela penazi.. :-(

anjelicek

ahojte,nasla som si jednu zubarku v auparku?mate niekto skusenost?uz sa chystam objednat,ale stale som nejaka nachladnuta,tak nemozem.dnes ma tak boli sanka ze az,nemozem ju poriadne ani otvorit.spodny predny zub mam uz tak zahnuty dozadu ze to je otrasne uz.

upír

Neľutujte peniaze na fixný strojček. Vyberateľný strojček v akomkoľvek veku - to je tá najhoršia voľba a ak ho už máte, tak ho, prosím vás, noste aj cez deň!!!

upír

Kliknite si na tému kazivosť zubov-prosím o radu... a ak vám môžem poradiť - zďaleka obíďte okres Nové Zámky a predovšetkým MUDr. Máriu Kulíškovú.

la

ahojte ja mam vyberatelny strojcek a dost mi pomaha moja sestra ma 25 a vysli jej zuby mudrosti ta sa jej jeden poriadne skryvil ,bola u zubarke a chcela jej dat len fixny strojcek a cena je okolo 30000sk cize dost

anjelicek

50 000?to vazne? ja vazne neviem co robit,nemozem najst schopneho lekara,kazdy mi povie len ´´to je dobre´´.

dan

dneska som bol u celustneho na konzltacii a viete co mi povedal na cenu aparátu? Na hornu a dolnu celust ma vyjde na 50 000 SKK-tomu hovorim zderstvo. Neviem ci prave mna si vytypoval za svoju dalsiu obet alebo co....