Facebook vztahy

Príspevok v téme: Facebook vztahy
mramor

caute, aky mate nazor na to ked si da niekto ze je vo vztahu a s kym, s priatelkou som par mesiacov a poslala mi tam tu ziadost, nikdy som si to tam nechcel davat, ani fotky, fb mam cisto len na kontakt s par ludmi, kvoli praci a skole, ako jej mam setrne povedat ze si to tam nechcem uverejnovat ?

karamba

diky za hlasy :D
a este k tej vysokej skole. Aj ja mam s tym problemy. Povedala som, nech mi to posielaju na mail, nejake spoluziacky a tak, ale aj tak sa niekedy stane, ze pridem do skoly a sa dozviem ze nemame nejaku hodinu, pozeram ze coo? bolo na FB... aha ok, diky:D
poviem ze nemam FB, co? preco? zrob si... alebo povedia jak ti fajne, ani ja uz tam nechcem byt, atd atd...
no aj tak ma najviac hnevaju tie vztahy, ktore sa vytvaraju v podstate len tam a potom to uz len nadvazuje v realnom zivote... No ja sa tam nezaregistrujem ani keby neviem co :D

milli11

lost,

ta strazna aplikacia, co mam ja, ona sa da nastavit aj tak, ze chrani aj sama seba. Teda ked ju chces otvorit, tiez musis dat heslo.

Zaroven chrani aplikacie tak, ze ked chcem nejaku aplikaciu vymazat (hoci by som chcela vymazat aj samotnu ochrannu aplikaciu), tiez musim zadat ciselny kod, bez toho to nevymazem. :D

Hoci, asi 1 z 10 pripadov pri mazani sa mi stane, ze aplikaciu dokazem vymazat aj bez zadania kodu. :(

Apikacia sa vola Perfect app protector alebo tak nejak.

problem24

Vymaž si účet na fb a vyber kontakty. Budete si môcť mailovať s tými ľuďmi, čo tam máš. A povedz jej to!

Mimulus

Myslíš, že má Migel stále rukavice? :D To aby mu nemohli nič dokázať( odtlačky prstov na klávesnici ) ak by mu vystopovali tie IP :D

Mimulus

Migel Tebe asi Slecna A. neprehovorila do duše že? :D Ty máš ten dotykový a kašľať na tých čo ho nemajú.

Mimulus

:D Ten obrázok je :D
A čo sa týka mňa tak Slecna A. má u mňa po tom čo napísala len dobré body a môj obdiv :)