Facebook vztahy

Príspevok v téme: Facebook vztahy
mramor

caute, aky mate nazor na to ked si da niekto ze je vo vztahu a s kym, s priatelkou som par mesiacov a poslala mi tam tu ziadost, nikdy som si to tam nechcel davat, ani fotky, fb mam cisto len na kontakt s par ludmi, kvoli praci a skole, ako jej mam setrne povedat ze si to tam nechcem uverejnovat ?

Mimulus

Súhlasím, no skús niekomu v dnešnej dobe povedať, že napr. nevieš používať počítač alebo že nemáš mobilný telefón?

lost

uz len ta pocitacova negramotnost a neschopnost si urobit vlastnu, nezavislu a predovsetkym dôstojnu web stranku bije do oci, ked sa jedna o mladez, ci skolu..

lost

Slecna A.

jaj tak, tak to je ihned ine a "pochopitelne" ze spoluziaci :D "aktivisti" :D pche :D

Mimulus

nj, ale v pravnom systeme je jedno co kto je FB :D jednoducho FB nie je pravo, ale privilegium :) takze mi to nikto nikdy nebude moct nanutit (i ked, buducnost v rukach takych politikov ktori su tam dnes tak to nikdy je extremny gembling pouzivat..)

a cim dalej ludia blbnu s FB, tym viac a tym ostrejsi nazor budem mat prave proti FB.. :)

podla mna ludia co pouzivaju FB su OK, ale ludia co ho pouzivaju a zaroven sa mi snazia natlacit do hlavy ich nazor, ze "zijes v spolocnosti, tak si odfot penis a posli ho na FB" tak to su cistokrvni retardi :)

Slecna A.

lost, ale ja nehovorim, ze to info tam vesala profesorka....To tam davali spoluziaci. Povedali profke, ze ZABEZPECIA, aby o skuse vedeli vsetci, dali oznam na fb stranku a viac ich nezaujimalo, ci tam skutocne vsetci chodia....

Mimulus

lost - máš síce pravdu ale realita je presne taká akú popísali nižšie - takže hold je demokracia a fb ovláda svet.

lost

Slecna A.

to je mi ale EXTREMNE komicke, ak si predstavim ucitelku ci profesorku nedajboze a taky flegma vyraz v jej tvari ze "ale prosím Vás, veď to bolo zavesené na fejsbúku" ..
tym by jej autorita u mna klesla na -2 na stupnici od 1 do 10..

lost

tabletka555

to by ma zaujimalo, co by mi skola povedala, ak jej poviem, ze nikto nema pravo ma donutit registrovat sa na facebooku.. ako by mi davali informacie :)

Slecna A.

karamba, suhlas....Minule som chcela hlasovat do jednej sutaze a dozvedela som sa, ze ak sa chcem zucastnit, musim dat "like" na FB :D Nikto sa neobtazoval napisat mi email zo skoly, ked sme mali skusku - vraj to bolo zavesene na FB, tak ako to, ze o tom neviem. Na FB som sa prihlasila, ked som zacala chodit na VS a vtedy sa to este tak nebralo ako dnes. Prosto sme si tam hladali kontakty na ludi, s ktorymi sa bezne nestretavame. Dnes? Ludia si tam pisu co prave robia, kde prave boli, s kym sa pohadali, zverejnuju informacie a fotky sukromne...Ked posles ziadost hoc akej cudzej osobe, takmer vzdy ta prijme (robili sme taky pokus a pridal si nas kazdy jeden pouzivatel, hoci nas nepoznal). Toto kedysi nebolo na FB bezne...
Dnes tam nie som. Uz nemam 348 priani na narodeniny, ale len 10 prijatych na telefone :) A som za tych 10 priani uprimne stastna

tabletka555

FB mám iba kvôli tomu, že aj naša pošahaná škola tam á stránku, kde zverejňuje dôležité info a bez prihlásenia by som sa nič nedozvedela. A inak mi slúži ako záložkovač hudobných a iných umelcov. A na čete som tam nikdy nebola-.