Facebook vztahy

Príspevok v téme: Facebook vztahy
mramor

caute, aky mate nazor na to ked si da niekto ze je vo vztahu a s kym, s priatelkou som par mesiacov a poslala mi tam tu ziadost, nikdy som si to tam nechcel davat, ani fotky, fb mam cisto len na kontakt s par ludmi, kvoli praci a skole, ako jej mam setrne povedat ze si to tam nechcem uverejnovat ?

winki

Pekne jej to vysvetli a ak má všetko v hlavičke v poriadku a ty máš ten FB naozaj len proforma, tak nemá dôvod to nepochopiť. Oveľa horšie by bolo, keby tam chodíš deň, noc a chatuješ a komentuješ a len ju si tam odmietneš dať. A určite nerob to že jej to potvrdíš a potom to dáš skryť....narobí to oveľa viac škody ak nato príde :D

lost

A aky bol jeho dovod aby tam nebol ? :)
hladam nove vyhovorky/inspiracie co by som tiez mohol povedat ludom ktori sa ma na toto pytaju :)))))

Slecna A.

ked jej to vysvetlis takto, ako nam, musela by byt velmi hlupa, aby to nepochopila :) Kazdy ma pravo na vlastne sukromie a ona to chapat musi. Ked som este kedysi bola na FB priatel ma poziadal, aby som si tam nikdy nedala ani jednu jedinu jeho fotku, pretoze on tam nechcel byt zverejneny...A ked mi vysvetlil, preco by bol rad, keby som tam celkovo nebola ani ja, odisla som odtial veeelmi rychlo :)

lost

no mas pravdu, vymazat sa neda, ale da sa prepisat :)
ani google nie je dokonaly :D
robi sa to tak, ze vytvoris novy subor rovnakeho nazvu a stary zmazes.. google cache (taka ta docasna pamat google) to zameni..
ale su rozne archivne stranky, cize tam to moze byt..
idealne je napr, vytvorit enormne mnozstvo roznych suborov rovnakeho nazvu (mena) a potom sa moze tiez diat veci :D to raz skusim..

Lulu2011

na google su infa vraj roky, aj po vymazani sa, ja ked som sa dala do google len pekne veci o mne som nasla :p zatial hehe

Lulu2011

fajn, takze sa pridam do klubu nadmerne inteligentnych ludi, zodpovednych, časovo flexibilnych, vikendy neuznavajucich, vdacnych za kazdu almuznu a budu mi konecne volat? :D

lost

lenze dnes je to uz prakticky nemozne, kedze aj vlada chcela zoznam obcanov slovenska, normalne ze meno adresa a na nete.. ina haluz..

lost

Lulu2011

ano jasne ze vyhladavaju :)
ale to sa da pekne zneuzit ;)
ak vies na co myslim.. (navnada.. "nenapadne" si vylepsit facebook historiu :D )
asi by som si tam dal foto s obamom, a cakal co na to povedia.. (resp nieco podobne)
sam som to musel urobit, ked mi kamos spravil FB v mojom mene s mojou foto co raz na vylete odfotil (nastastie nekvalitne)..
a ked som dal svoje meno do google, tak hned ako prva ta foto :)
stacilo nejake zakladne SEO atd a som sa zmazal z googla :D
cize neexistujem :)

Lulu2011

no teda, asi bolo fajn zablokovat uplne vsetko na fb aj zlozky "paci sa mi" este sa im nebude nieco pacit, co sa paci mne a problem :))