Nič a nič...

Príspevok v téme: Nič a nič...
Pitný režim

Tak sa pridávam aj ja k húfu nešťastných osamelých... 19 rokov a stále nič, dokonca mám pocit že mám zázračnú schopnosť "nabiť program" všetkým koho niekam volám alebo vyvolať "zábudlivosť"... Nikdy sa nikto neozve nech spravím čokolvek a nie, mne už ani tie peniaze nepomôžu. Chcel som sa len trochu vykecať, to je zatiaľ všetko... Ak máte otázky rád vám odpoviem na hocičo.

Pitný režim

Presne tak - a o to ide. Samé výhovorky, a to som nikomu ani nič zlého nespravil. A to mám dokonca aj auto a nie len takú hocijakú haraburdu. (tým chcem povedať, že tu už nepomôžu ani tie blbé peniaze ako sa tu zvykne zo srandy radiť)

kasandra

A to si na teba nenájdu čas ani cez víkend? No nechcem ťa deptať, ale podľa mňa sú to len výhovorky. Ak človek sa chce s niekym stretnúť, tak skôr či neskôr si čas nájde.

Pitný režim

No moment, nehovoríme o žiadnom internetovom pokeci, ten som v živote nepoužíval. Hovorím o tom, že som pozval zopár ľudí (nie neznámych, buď sa vidíme v škole alebo sa inak vídame) von len tak si pokecať - žiadne úchylárne ani rande, proste si pokecať.

kasandra

Pišeš, že naživo z očí do očí, ale máš na pokeci aj svoju fotku? Ja na pokec nechodím, ale viem, že niektorí si dávajú tam fotky a niektorí nie. A potom, vieš tie aférky ohľadom stretnutí s ľuďmi z pokecu......asi majú strach, čo si zač. Dnes je ťažké uveriť len tak niekomu cez pokec.

Mimulus

jessi1111 - tak toto je veľká pravda :) Aj mne sa to už stalo a naozaj sa boja - vďaka bohu za tých adrenalínových :D