Nie som pekná

Príspevok v téme: Nie som pekná
Ifigénia356

Viem, že takýchto príspevkov je tu mnoho, ale myslím, že u mňa je predsa len pár rozdielov, pre ktoré by sa oplatilo napísať. Po prvé, nemám už 15 ani trinásť, ale dvadsať - takže meniť sa už veľmi nebudem (len vrásky budú postupne pribúdať) a takisto nemám ani pubertiacky splín (aj keď niektorí nebudú súhlasiť). Po druhé, veľa dievčat píše, že sú tučné a atď a preto nie sú spokojené. Ja som štíhla a postavu mám veľmi dobrú, vlastne ma udivuje, že aspoň toto sa na mne tak podarilo. M8m rada svoj zadok i prsia. Ale nie som spokojná - keď niekto nemá dokonalú postavu, dá sa to ľahko napraviť, ale tvár nezmeníte. Tú svoju neznášam. Po tretie - tento problém ma vždy trápil. Decká na základnej sa mi smiali, že som škaredá a neboli to len dievčatá. Celé roky mám tento problém. Priateľa mám a ten mi tvrdí, že som pekná, ale zrkadlo hovorí opak. Neteším sa zo života tak akoby som chcela, radosť mi vždy pokazí pohľad do zrkadla (a ešte horšie - na fotku.) Ja už neviem, čo mám robiť. Viem, že poviete, že je to nízke sebavedomie, že sa musím mať rada, ALE ja by som sa rada mala, len kebyže vyzerám inak. To by som život milovala. Najhoršie je, keď vidím na ulici nejakú krásnu slečnu - to chcem ísť domov plakať.

he

No to nie je celkom pravda. Moja mama je obdarená a ja nič :D a inak to ma komentoval chlapec s dievčaťom, takže nie je to len o tom, že chlapom nevyhoviem. Myslím, že každú ženu zamrzí, ak ju niekto takto nahlas uráža. Tiež už nemám násť a snažím sa pracovať na svojej postave (172cm, 57kg)a miesto dobrého pocitu si vypočujem iba drsnú kritiku.

p.d.

Potom budu potrebovat plastiku tvoje deti a buduci chirurgovia maju o pracu postarane. Ak budu mat zeny s malymi prsiami dievcata, tak asi aj tie budu mat male prsia ... Ale aj to je riesenie.

p.d.

Plastika je riesenim, ale geny neoklames. Potom ked sa ti narodia deti, tak ta moze muz zazalovat, ze si vzal krasavicu a narodili sa mu male opicky:)
To len na odlahcenie.

Cindy35

pozri sa, ak Ti to naozaj velmi vadi a problem je iba Tvoja tvar /pises ze postavu mas super/, tak preco sa neodhodlat na plasticku operaciu. ak nemas co stratit, urcite sa da daco spravit a aj ked je to investicia, za zvysok zivota v klude to stoji! drzim Ti palce!

p.d.

Ja si tiez myslim, ze zeny sa prilis zaoberaju nepodstatnymi vecami. Mat stvorky alebo patky neznamena, ze ta chlapi budu hned automaticky chciet.
To tak zariadila priroda, aby privabila samcekov. Toto nastavenie sa neda nijako preliecit:D

Agnes998

he: Niektorym muzom nevyhovies a nevyhovie im asi ziadna zena. Ked som chodila do isteho zamestnania, chodili sme tam na kurzy nemciny a ucila nas mlada a fakt velmi pekna ucitelka. Bola krasna ako obrazok a podla mna nemala jedinu chybu. A potom som pocula chlapov, ako sa o nej bavia ako o tej s velkou prdelou. Pritom samotna baba bola stihla a ani nahodou nemala velky zadok! Takymto chudakom nevyhovies nikdy, ani keby si vyzerala akokolvek! Vzdy si nieco najdu, na to nezabudni! Ak aj mas nejake nedostatky pozri sa na ludi okolo seba, kolki vyzeraju totalne dokonale krasne ze sa na nich neda najst ani jedna chybicka? Skutocne malokto. A vidis, tato ucitelka taka bola a aj tak ju ohovarali. Do oci by jej to ale nepovedali, to si dovoluju len k nastkam. Takze ziadne maxisukne, obliekaj sa uplne normalne, 9 z 10 ludi co stretnes na ulici bude aj tak skaredsich! Ty si aspon mlada ale kolko zien je obeznych, nemaju pevne telo, maju celulitidu, krcove zily a pod. A riesia to? Zahaluju sa od hlavy po paty?

Mexy

Krivé zrkadlo mysle je asi aj tu na vine. Nedávno som počula o takej štúdii, že ženy vníma ich okolie ako krajšie ako oni sami seba. Bude na to niečo pravdy, keď silou mocou zhodnocuješ a hľadáš nedostatky, aj ich nájdeš.

napochybach

ty mas frajera,ktory ta ospevuje a ty si myslis,že si skareda ?preboha ,chod sa vysetrit !! bud stastna,ze ho mas a ze je taky,aky je,ze sa ti snazi zvysit sebavedomie :)a ty si to tiež zacni o sebe mysliet :)

p.d.

Ja mam rad pekne tvaricky len sam nechapem, preco som si vzal taku skratu:) CLovek spravi zo zufalstva asi cokolvek.