Zasnuby na Vianoce

Príspevok v téme: Zasnuby na Vianoce
Fero M.

Taakze po urcitej dobe a uvahach a spolocnom planovani zivota som sa rozhodol zasnubit. :-)
Mozno je to skoro mozno nie ale v zivote som sa presvefcil ze dlzka vzrahu pred zobratim v podstate nema zuaden vplyv na vysledny vztah po zobrati.

Rozmyslali sme nad zasnubami v tomto obdobi a poriesim to na vianoce :-)

Jedine moha polovicka zistuhe co dostane a asi to aj caka ale ja som nic neprezradil a ani sa nepriiznam :-) Je riadne nervozna z toho.

Myslute ze by bolo pekne to spohit s vianocami a mam sa i nadalej tvarit ze nic?? Je to dost tazke :-D

Fero M.

Peniaze mi ostanu akurat tak dufam ze bude stacit len ren jeden :-):-):-):-)

A v sobotu do prerobeneho bytu a vyzdobenie prveho stromceka :-)

Tulipuliku

Jej Fero, závidím tvojej ešte priateľke, lebo z písania si sa mi veľmi páčil, vyzeráš byť verný a milujúci , takých po svete beha strašne strašne málo, ja si myslím, že na Vianoce to by bola krása, kľaknúť pod stromček a ...och!!! mne by explodovalo srdce ak by si ma môj raz chcel vziať a ešte ma požiadal na Vianoce o ruku! veľmi romantické!:) si skvelý chlap! priateľka môže byť šťastná žena!udržiavaj žiarlivosť na uzde a bude to bombové!:)

Lulu2011

Fero - dakujeme za pozvanie, dohodneme sa :))

nefinka - preco? ze je Feri ziarlivy? je to dobry muz, kazdy ma nejaku chybu a on vie milovat a byt verny, kolko vseliakych chlapov zo zlymi vlastnostami beha po svete a nechodia na toto forum napr. Fero vie byt aspon oddany a to aky je skodi tym najma sam sebe, lebo v oslednej dobe tu ziarlivost potlaca - ale je empaticky uz ju tým neobtazuje

nefinka

ja si myslim, ze to kocka casom olutuje. Ludia sa nemenia, mozno len potlacaju svoje vlastne ja, ale to skor ci neskor znova vyplava na povrch :) ale odhliadnuc od mojho nazoru, drzim palce nech vam to vyjde..