Zasnuby na Vianoce

Príspevok v téme: Zasnuby na Vianoce
Fero M.

Taakze po urcitej dobe a uvahach a spolocnom planovani zivota som sa rozhodol zasnubit. :-)
Mozno je to skoro mozno nie ale v zivote som sa presvefcil ze dlzka vzrahu pred zobratim v podstate nema zuaden vplyv na vysledny vztah po zobrati.

Rozmyslali sme nad zasnubami v tomto obdobi a poriesim to na vianoce :-)

Jedine moha polovicka zistuhe co dostane a asi to aj caka ale ja som nic neprezradil a ani sa nepriiznam :-) Je riadne nervozna z toho.

Myslute ze by bolo pekne to spohit s vianocami a mam sa i nadalej tvarit ze nic?? Je to dost tazke :-D

Lulu2011

Fero - ja som prsten dostala 7 rokov po svadbe :))) ale svadobny samozrejme na svadbe hej :)

no tak to je dobry cas, my sme sa brali po 3 rokoch chodenia

Fero M.

Lulu tak na druhy rok v druhej polovici cca.

Zasnuby su tradicia a ja v nej mienim pokracovat. Nejdem tu do detailu atd... ale aspon tie zasnuby s nou chcem zachovat - prsten atd... Niektorim staci zmenit status na FB ale ja si prajem nieco viac.

Ak by to nevyslo tak isto nebudem 20 vianoc rozmyslat ze som pred 20 rokmi chcel a nevyslo....

doubledog

az ked som sa ozenil, tak som zistil, ze zasnuby nie su tradicia z 18-19. storocia, ako som si dovtedy myslel :)

Lulu2011

bodka - ano spolocne priezvisko je pekne, aj si myslim, ze rodina by sa mala rovnako volat, v tomto som tak trochu stara skola, ked milujem nepotrebujem byt slobodna, mat zadne dvierka...ach :D

inak Feri by sa mal dat dokopy s Pilcherovou, teda na napisanie nejakeho pribehu, on ma taky zapletkovy zivot, ziarlivost, vymena partnerky, chystajuce sa zasnuby...:)

2bodka

:)) no to ja zase ne, priviazat muza o radiator to ano, ale byt pri tom volna, to je idealny stav pre mna :D
sak ale mat jedno priezvisko je pekne :)

Lulu2011

bodka - tak tak, pani Ferislavova :))

ja som svadbu chcela, paci sa byt niekoho oficialne :)) asi som submisivna :)))

2bodka

Lulu, podla mna tiez zbytocne ovacie :) rovnako ako svadba ale tak niektori ludia si potrpia na taketo ceremonie :) kazdy sme z ineho cesta, niekto je z bielej muky, niekto z celozrnnej a niekto je grahamovy :)
hlavne aby vztah klapal, ci sa bude slecna volat pani Ferova nie je podstatne :)