Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Sny - nevera

Príspevok v téme: Sny - nevera
mimi3

Už asi 3x sa mi snívalo že ma priatel podvádza s kamaratkov. a neviem čo robiť. či je to len sen alebo to moze aj nejako ńadvadzovat na realitu. lebo ona stale po nom pokukuje. minule dokonca chodila pred nim v podprde a nohavickach. a druhy krat ked bol on az moc spity tak ju chytal za kozy a tam dole az dokym som neprisla. a za triezva sa vyhovaral ze to som bol len opity ze on by ma v zivote nepodviedol. tak ja uz neviem :/

mimi3

normalne v byte byvame. a tak pomaly ale isto prerusujem. si chcela objednat pozzu, pozeram na nu ze urcite nie (lebo zas by u nas bola este dlhsie). hned na to sme si isla zapalit s frajerom. a ja nekupujem cigarety ale sulam si ich tak som jej povedala ze nech si nesula zatal co budeme na balkone. a ako sme prisli ona tam uz nebola. tak som jej napisala ze preco odisla a ona ze som ju urazila na to som uz neodpisala. ale rada som bola ze konecne vypadla :) a dneska sa mi zase snivalo nieco s nimi ale nepamatam si co ale zobudila som sa na to a bola som rada ze to bol len sen :D

Lulu2011

mimi - vy ste spolu na internate, alebo ako to mam chapat? ja ti radim rázne s nou prerusit kontakty a zmenit izbu, ak sa jedna o internat

mimi3

lulu: no lebo zevraj ona sa boji. a ked nejde tak automaticky sa ku nam nasackuje uz uplne a to znamena ze bude u nas spat. ale tak som jej hvoorila ze odprvadit pojdeme bud obidvaja (akoze ja s nim :D) alebo nikto. ale stalo sa uz raz ze jej povedal ze ´´to si vyhod z hlavy´´. a samozrjeme ze bola u nas az do rana. (a tz ze chce vzdy spat s nami a akoze neviem fakt co jej uz mam povedat) nic ani robit nemozme, a to doslova. keby sa ideme najest tak automaticky pyta aj ona. bez drzosti si otvori chladnicku a zobere si bez opytania. to som myslela ze ma roztrha. tak ked vieme ze ma dojst tak rychlo schovavame vsetko co sa da. :D a hlavne ja rozmyslam stale nad tym ze kedy uz konecne vypadne prec.

mimi3

a milujem ked sa ho opýta ´´a nejdes ma odprvadit domov?´´ vtedy mam nervy 500 600. uz sa mi zacala normalne hnusit ta ´´kamaratka´´

Lulu2011

Maoam - viem, ze nema pri mne sancu, ale aj tak mi vadi, lebo zneuziva chvile a vnucuje sa trapne a tym, ze sa pravidlene stretavame, lebo mame spolocnych znamych mam chut jej uprimne povedat, nech sa spamata, lebo sa zbytocne bude snazit a potom si poviem, co ked si to len namyslam a budem vyzerat ako trafena :D

Lulu2011

Maoam - ved to, dokonca som sa snazila sama sebu presvedcit, že som paranoidna, ale nie som, ked som si karty vylozila bola tam falos ako vysita

Textová Inzercia

Osobný rozvoj inak

Riešenie Vašich osobných problémov jednoduchým, účinným a tým najprirodzenejším spôsobom. Staňte sa sebe tým najlepším liečiteľom.

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.