Psychiatrická liečebňa - Veľké Zálužie.

jedulka

ambrozia ...když nad tebou přemýšlím,myslím si, že léčebna ti může prospět.Když to doma nezvládáš (nemáš podporu a pochopení)jdi raději tam a před vánoci.Vánoce jsou velmi stresující, tak se jim pro jednou vyhni, doufám a přeji aby ti tam pomohli.

jedulka

Mimu, když o tom přemýšlím, tak si představuji starou poučku, která říká:devět moudrých s jednoho hlupáka moudrého neudělá.Ale jeden hlupák z těch devíti udělá hlupáka.To je fakt.Na na co léčení, nebylo by to jednodušsi:-)))

p.d.

Ja som povedal Dr. v nemocnici na psychiatrii, ze nemohli by ste ma pustit dajme tomu zajtra. A hned na dalsi den som isiel domov.

jedulka

Mimu...já mám takovou představu.Leží dva lidi na jednom pokoji v PL.Jeden je nemocný druhý je zdraví ale velmi hloupí.Co se stane po třech měsících?

Meretseger

V Pezinku by som podľa mňa na psychosomatickom nebol, ale na uzavrerom, čo je síce očistec, ale potom na otvorenom je to paráda, príroda je tam suppa, rôzne aktivity, atď.
Na uzavretom nemožno podpísať reverz, jedine ak by to šlo cez súd, v prípade naliehania pacienta. Ináč to nie je možné spraviť, ak:
a) si v ohrození života (teda by si sa povedzme zabil, keby ťa pustili),
b) ohrozuješ druhých
c) výrazne by sa ti tým zhoršil stav,
takto dajako mi to vraveli.