Som zdrtenaa

Príspevok v téme: Som zdrtenaa
puma7

Nadpis je trochu prehnaný, ale aj tak...som zdrtená :) poznaním, že pre výber vhodného partnera je potrebné vziať do úvahy aj veľkosť jeho penisu. Pre ozrejmenie, doposiaľ som mala iba jedného partnera, sex bol super, aj ked rokmi uz trochu nudný a vďaka problémom otravný...vzťah sa skoncil, našla som si známosť, nie veľmi hlboký vzťah, išli sme na to, no a ja zvyknuta na určitý štandard som ostala prekvapená zistením, že tam dolu mi čosi k spokojnosti ešte chýba ...nepovedala som mu nič, veď snáď vie - alebo nevie ? Akosi sme tu tému slušne obišli. No a chcem sa tu vlastne len podeliť o prekvapujúce zistenie, že k zoznamu nárokov na budúceho partnera budem musieť pridať ďalšiu položku...a dosť obtiažne zistitelnu :D pritom veľmi podstatnú. Hm, a vraj na veľkosti nezáleží :D blbosť.

lost

no vo svojej podstate nemusi, ale musi mat vaginu :D a potom je muzim viacmenej jedno, ako vyzera.. (clovek si narozdiel od pocitacov dokaze predstavovat si veci atd..)

ale dokonalost nie je len to, ze 90-60-90 ci naopak, alebo rovnomerna tvar atd, ale komplexne, tj. ak ma niekde deficit (napr ma jedno oko vacsie ako druhe), ma pravdepodobne nieco, cim to vie dobehnut, alebo sikovnejsie predaju tie rozdielne oci chytrejsie ako keby bolo absolutne symetricke..

ale ako je mozne, ze plati teoria na velkosti zalezi, ale na krase uz nezalezi ? tak si to myslela, ci ?

lost

polievocka
no to mas tak geneticky, ci biologicky, ci prirodne alebo ako sa tomu nadava, proste vzdy plati (minimalne v pritomnosti), ze na velkosti zalezi, ale tak isto na krase.. preco by si muz vybral skaredu zensku, ak moze peknu?
preco by si zena vybrala maleho ak moze mat velkeho?
to zmysel dava, a je dokonale rozdistribuovane medzi muzom a zenou, cize ziadne take ze to plati len na jednu stranu.. vzdy to plati na obe strany a az podozrivo rovnomerne :)
proste trh.. tak funguje :D

polievocka

lost, no len aby sa tebe postavil...a nemas pravdu. Decko porodila u nas aj ista smradlava zena s vahou 167kg, no dokonala kraska..

lost

slovenske devy vobec nie su vysoke..
ale holandsko je blizko, ked uz tak..
popripade dansko..
z 22 bab co sme mali ako spoluziacky, myslim ze len dve mali nad 180cm..
cize slovensky su pekne krpate, if you ask me..