Najhorsia urazka od muza

Lulita

bed tí trolovia, ci ako ich volas, sa vacsinou do takej zeny zamiluju a preto su ochotni vychovavat aj dieta od alfasamca, dojímavý príbeh bol nedávno v Modrom z neba, kde bola pani s dcerkou, ktora bola postihnuta s novym muzom, ktorý pre nich urobil VSETKO, alfasamec sa ani nepriznal, chudak, ktorý sa nevedel postarat o vlastnu rodinu, tak kto je pán?

beskyd

ani nie tak podobnost ako to, ze prostrednictvom prispevkov zakladatelky odhaluje samotnu podstatu fungovania vztahov medzi muzmi a zenami:) mame tu ucebnicovu zenu (samotny prototyp zenskosti), ktora v zaujme ziskania co najlepsich dostupnych genov sa snazi cielene manipulovat (povedzme) samca s dobrymi genmi placom, slzami, rafinovane u neho vzbudzuje vycitky alebo sa ich snazi vzbudzovat, apeluje na jeho city cim TVRDO bojuje o geny, co najlepsie dostupne, nic viac nic menej ako biologicky program dokonale sa maskujuci za citliveho a emocionalne zalozeneho tvora - zenu. z tohto by si mal kazdy brat ponaucenie lebo hoci takto funguje v zasade kazda jedna zena, ziadna to takto zrozumitelne neodkomunikuje, aspon nie pred chlapom:) az mam normlane podozrenie ze zakladatelka je chlap ktory si cez reakcie nieco overuje, mozno vnimavost ludi voci tomuto a schopnost chapat ako veci funguju v skutocnosti. a dalsia zasadna vec, zena nema problem splodit dieta s alfasamcom bez ohladu na to co to tento chce alebo nie (a vobec nie su problem ani slzy, plac, nevera, dokonca tyranie z jeho strany, fyzicke, psychicke, proste NIC, lebo instinkt je silnejsi) a potom si namotat nejakeho omegaca ktory bude dieta zivit. to je pripad vsetkych tych trotlov ktori funguju so slobodnymi matkami, bol by som zvedavy (hoci stacilo by aj v nejakom lepsom filme:D) aka sofistikovana ta manipulacia je, ked su muzi dotlaceni do role vychovavatelov a zivitelov deti alfacov:o) v kazdom pripade velmi poucne prispevky od katky35, vsetky do jedneho, odporucam citat diskusiu.

beskyd

praveze tato tema je brutalne poucna:) vela hovori o vztahoch, asi najviac ako akakolvek ina aka tu kedy bola pokial mi pamat dobre sluzi, zase zdaleka necitam vsetko, ale toto je dobre:)

doubledog

ked uz je tu taka geneticka debata o kvalite spermii, tak ja osobne dufam, ze v zaujme ludstva (a mojho syna) ty dieta nikdy mat nebudes.
alebo ak nahodou ano, tak nech nie je po tebe :)

RNG

Cela tato te4ma je sice chora, ale aj tak tu spomeniem, ze na zvysenie plodnosti u chlapov(sprerm count/pocet) pomaha brat 2-3 gramy macy, pripadne avena sativa(zeleny ovos) a pre zeny na znienie prolactinu, ktory zabranuje oplodneniu je yam(2 gramy obsahujuce 200 mg ucinnej latky, Diosgeninu), tiez Dong Quai/angelika cinska, co je adaptogen a posobi na zeny podobne ako zensen/ginseng na muzov co sa tyka hormonalneho vplyvu, tiez treba brat okolo 2 gramov.

yalen

to poznam, ked som minule mu povedala, mali sme mensiu hadku-aj to musi byt...ale prehnal to presne takouto vetou. Som mu vravela cosi ako ze sa snazim, ze sa spravam slusne aj kvoli nemu, ze nechodim po nociach aby sa nebal o mna, ze sa fakt spravam tak, aby nemal on ziadne pochybnosti, ze na oplatku by nemusel tak hned hucat po mne, tak mi povedal, ze som si mala najst niekoho ineho lepsieho, ked sa mi on nepaci