Push-up ako klam?

gaudi

doubledog
no nieje to na prvy pohlad az tak rozoznat, podprsenka dost skresluje a este ked je dobre vystuzena tak detto.
popravde na tom zalezi iba tomu chlapovi, ktory ide vyslovene len po ceckatych.

gaudi

kovepa,
no prave u mna to bolo naopak, odjakziva nosim super pushupky, aj plavky a priatel ma videl az potom ale nezareagoval vobec zle, jemu sa moje prsia pacia(aspon myslim, ked mi to nehovori len tak).
deturence este nemam, ale ked ich moje prsia budu potrebovat, tak nemam nic proti. ide o kazdeho vlastne pocity:)
a to ze si odkojila je uctihodne a je pekne ze to tak vnima aj tvoj manzel:)

doubledog

gaudi
ano, mam na to iny nazor a to ten, ze to je proste vidno.
schovat to mozes tak nanajvys v kozuchu :)

hlavne ide o to, ze vy to riesite ovela viac, nez si tato tema zasluzi. muzom na tom az tak nezalezi.

kovepa

Najlepsie je, aby ta priatel videl hore bez a potom nos push up. ja som nikdy push up nenosila. No a po porode a k tomu 2 roky kojenia zanechalo na mojich prsiach "nasledky". :)Ale tak mojmu manzelovi to je jedno. Sice som stihla aj postavu mam celkom dobru, ale ked ideme s manzelom niekde von, tak si tu push up dam a jemu sa to aj celkom paci. Vie, co je pod podprsenkou, ale aj tak sa mu tak pacim. V zivote by nepristupil, aby som si urobila plastiku. Vazi si ma taku aka som, lebo som odchovala jeho dieta na mojich prsiach... A jemu sa zase zacina robit plesinka, ale tak urcite ho preto nebudem lubit menej!!! kazdy ma svoje nedostatky, aj zeny aj muzi, treba sa iba akceptovat a mat sa radi taki aki sme!!