cvičenie

lenoccka

ja som to stiahla nahodou cez stahovac hudby, ale ked si das do vyhladavaca pilates, tak ti najde kopu moznosti odkial to mozes kupit

lenoccka

ja som si stiahla z netu ale len cast, to co chodi reklama v tv-shope, trva to 2x20 minut a je to celkom fajn... ale aj tak si myslim ze ked to cvicis s cvicitelkou tak ti spravne ukaze ako to mas cvicit, ale kazdy podla seba, nikto radsej doma pri telke...
inac dvd sa daju objednat na roznych strankach alebo aj v obchodoch zakupit, len netusim aka je kvalita cvicenia na nich, lebo predsa len knihu prelistujes a vidis, ale dvd ti v obchode nepustia :)))

klifon

lenoccka, chce to trening. mam aj DVD, ale len na pozretie, ci cvicim spravne, pretoze tam to cvicia inym tempom a ty mas svoje tempo.

lenoccka

pilates sa dobre cvici vo fitku, teda s precvicovatelkou, alebo aspon pred telkou ak to mas na dvd, sama podla knihy je to podla mna nudne a zdlhave...

klifon

cvicim 3 mesiace pilates, zliezla som 5cm v pase. cvicievam aj kalanetiku, ale len ako doplnok, pretoze je zdlhavejsia. obe su ucinne,formuju telo, aspon ja si pochvalujem, pretoze si nenamaham moc chrbticu a moje telo sa stava pruznejsie. vyskusaj a sama zistis