Umela krasa

Príspevok v téme: Umela krasa
megaan

ahojte, potrebovala by som rady :( je normalne ked si kazdy den pozeram fotky tych vyumelkovanych krasavic z medii, co maju spravene nosy, prsia a pery? Hlavne tie ktore sa predavaju ako fotomodelky a pretrcaju sa v kazdom muzskom magazine.Stale si kladiem otazku ci to je pre muzov pritazlive, ci by chceli mat takuto krasavicu aj doma, nielen na jednu noc. Cim dalej tym viac tuzim po plastikach aj ja a to som bola vzdy zdravo sebavedoma :(

Zlatovlaskaa

lulita
vieš čo ani sama neviem, lebo ja nadváhu nemám, ja si chcem len spevniť postavu...takže niekedy sa mi zdá akoby som mala chudšie brucho :) aj ked je dosť chudé.... ale je pravda že menej jem a snažím sa papať miesto normálnej večere zeleninové šaláty...

Zlatovlaskaa

lulita
tak v práci zo začiatku ťažko kým som si zvykla ale teraz už celkom fajn..a ty si si už niečo našla ?
a ako si cvičila? Ja sa chystám ale ked mne sa to samej nechce :) mňa musí niekto ťahať :) ja už neviem.. hádam sa do toho nejak dostane........

0024
to akože o čo ti ide!? si tu kompenzuješ svoje nervy ?

Lulita

zlatovlaska - ahoj ja chodim, ked som zacala chudnut mi bola stale zima aj je, tak mi to ide tazko :p a co ty? ako sa ti paci v praci?

Zlatovlaskaa

No ahojte baby megaan a lulita
no čo chodíte sem ešte ??? zmenili ste na sebe niečo ako ste plánovali ? Ja už sem chodím pomenej lebo mám málo času a ešte som nezačala ani s tým cvičením :) ale bola som pár krát na zumbe... Ked ja by som tak chcela, ale neviem sa do toho prinútiť.. Nepoznáte niaky spôsob vdaka ktorému sa k tomu dokopem ? :)

rondate

tie ženy modelky čo mali nekjaku plastiku, už povodne boli krajšie atraktivnejšie.to je moj názor.ja som bola skvelá ako som vyšla z puberty, pekná spolužiačky mi hovorili.pootm som šla na nepatrnu a nikto si ani z rodiny nič nevšimol,kekže šlo o velmi malý zásah a dodnes velmi lutujem.ke dom s apozrela na nos z profilu na vrchi som mala 1mm a pol vyššie pv dlžke asi 1cm, hned mi aj plast chirurg povedal ot je nič, ale nič nebude vidno, lebo ide o minim zmenu, ale čo sa stalo potom ten kokot mi zkrátil dlžku,som mala ako som narástla dobu tvár a teraz už nie.mala som dlhý nos len z vrchu som chcela odstránit drobné zvýšenie.keby som vedela zkráti nebola by som šla,to ma velmi štve.aj som sa dala odfotit den predtým aby som videla rozdiel.nikto z okolia čo ma denne ani vrodine strelti vobec nič si nevšimli.

ale som škovkovaná olko ludi aj parišková velmi vela ludi a pritom maju len drobnu zmenu, u mna šlo tak mer o nepatrnu ako plast chirurg povedal.

ved aj medzi ženami čo žiadnu neabsolovovali su krajšie pekné a nepekné ,alebo menej pekné, /relativne /.

tak chod a j ty ked ti to zvýši sebavedomie, mnoháé nepekné ženy su so sebou spokojné ani nepomýšlaju na plastiku maju silnejsšie vnutro.

u mna nikto si nič nevšimol , ako sa mi natiahla tvár som vyzerala velmi dobre a velmi lutujem že som šla.

CHOD ZVYčAJNE SA PODARI Až NA NIEKOLKO VýNIMIEK AKO SOM AJ JA.

JA SOM VYZERALA PREDTýM ELPšIE, LEN BABKJA POZNAMENAL NEIVE čO JE SO MNOUI AKOSI SOM OšKAREDELA, žE POKOM TY Máš TAK KRáTKY NOS????NIč MI NEPíLIL VžDY SOM MALA VYSOKO NOS A TO SA MI VžDY NA SEBE PáčILO Z PROFILU ALE TO SOM NEVEDELA MI HO ZKJRáTI,VELMI LUTUJEM.

AJ KED POJDEš NIE JE ISTé BUDEš LEPšIE VYZERAT, MOJ AMERICKý IDOL PO PLASTIKE SA MI Už NEPáčI Už NEMá MOJ OBDIV.ZNIčIL SI JEMNý ORLý NOS AJ ZO šPICE MU VZALI A BOL KRáSAVEC TERAZ JE PRIEMER.