Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Umela krasa

Príspevok v téme: Umela krasa
megaan

ahojte, potrebovala by som rady :( je normalne ked si kazdy den pozeram fotky tych vyumelkovanych krasavic z medii, co maju spravene nosy, prsia a pery? Hlavne tie ktore sa predavaju ako fotomodelky a pretrcaju sa v kazdom muzskom magazine.Stale si kladiem otazku ci to je pre muzov pritazlive, ci by chceli mat takuto krasavicu aj doma, nielen na jednu noc. Cim dalej tym viac tuzim po plastikach aj ja a to som bola vzdy zdravo sebavedoma :(

Zlatovlaskaa

lulita a čo také ťa baví ???
a tak jasnéé zase nenamaľovaná žena nie je ani výrazná a ani nič... Ja v poslednom čase nosím len špirálu, trocha linky na vrchné viečko a trocha púdru :D kedysi som makeup fest popužívala, teraz už skoro vôbec ... snažím sa byť skoro prirodzenaá :)

Lulita

tak licenie by malo byt, mne sa nepacia nenalicene zeny, do lesa hej, ale do mesta nie, netvrdim, ze kilo make upu, ale minimalne riasenka, farba na licka a lesk :)

Marek_123

Ale aby som celu upravu zien neodsudzoval, tak zvyraznene oci dokazu okraslit skoro kazdu zenu. Neviem popisat ake farby, ale ci skor tiene, ale riasy alebo co. To siaha daleko za moje chlapske myslenie. No ak ma zena pekne zvyraznene oci, tak urobi velmi vela.

Marek_123

Meegan, nechce sa mi citat ostatne prispevky, lebo je ich tu vela a niektore aj mimo temu, takze len odpoviem za seba - Mne sa nepacia taketo zeny, je to neprirodzene, pripominaju skor figuriny ako skutocne zeny. A figuriny ma nijako nepritahuju. Dokonca nielen zeny upravene vo photoshope, ale ani zeny ktore makeupom prekryju vsetky nerovnosti tvare mi pridu nepritazlive. Pretoze prave nerovnosti,specificke crty a prirodzenost je na zenach krasna. Je vela zien, ktore su pre mna krajsie neupravene, ako ked su dokonale nalicene.

Zlatovlaskaa

juuj matika mi nikdy nešla a ani chémia... tieto predmety som neznášala! tak chod skúsiť niečo podobné ale ľahšie..chod za tým čo ťa baví

Lulita

obchodnu akademiu, ja som chcela byt kedysi doktorka :D ale to by som musela byt menej leniva, ci aka a mat bunky na matematiku a chemiu

Zlatovlaskaa

áno to je môj taký tajný sen od ranného detstva :) uvidíme či sa stane aj skutočným...Ja by som veeľmi chcela, ale chcela by som aj zarábať a nebyť závislá na rodičoch...Ale s tým odborom sa to nedá spojiť dokopy bohužiaľ.. uvidím, potom napíšem :) za chvíľu budem posielať prihlášky :)
a ty máš akú školu ??? gympel ?

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.