Umela krasa

Príspevok v téme: Umela krasa
megaan

ahojte, potrebovala by som rady :( je normalne ked si kazdy den pozeram fotky tych vyumelkovanych krasavic z medii, co maju spravene nosy, prsia a pery? Hlavne tie ktore sa predavaju ako fotomodelky a pretrcaju sa v kazdom muzskom magazine.Stale si kladiem otazku ci to je pre muzov pritazlive, ci by chceli mat takuto krasavicu aj doma, nielen na jednu noc. Cim dalej tym viac tuzim po plastikach aj ja a to som bola vzdy zdravo sebavedoma :(

Zlatovlaskaa

ako sa niečo môže zmeniť z minúty na minúty...a dosť vážne veci...to máš tak no, musíš sa len na neho spoliehať, ked niečo si chceš kúpiť na seba, musíš len od neho pýtať... Kamoška to má takto tiež chúda.. Ked si chce niečo kúpiť musí sa len na neho spoliehať a pýtať sa ho zakaždým...
Ja som vyštudovaná z gastronomie ale ma to nebaví, tak som začala niečo so zdravotníctvom :) úplne iný smer, ale ok :) ale ako som začala robiť v tej reštike, ma to tam nejak chytá :) to je už iné ako ked som chodila do školy a na školskú prax s majsterkou...

Lulita

zlatovlaska - nemam problemy v rodine, proste to jedneho dna prislo, prislo mi zle v praci, som myslela, ze zomieram a odvtedy trpim roznymi slabostami, uzkostami, strachmi, najlepsie mi je doma, skoda, ze muz nezaraba viac, aby som mohla zostat, tak je to vecny boj, snad sa najde nejaka kludna praca v kancli pre mna a co ides studovat?

Zlatovlaskaa

Lulita, tak z toho čo som ťa videla na fotke, by som v živote nepovedala že máš nejaké psychické problémy... Máš problémy v rodine ??? či ako to začalo ????
Ja som sa tiež bála, že ako to budem psychicky zvládať (ale zase som nebola dlho doma) lebo neznášam ZMENY...ale totálne.....ked som zmaturovala tak celý mesiac som stále revala, že už nechodím do školy a nemám žiadne starosti :) že už nemám čo robiť....
ale na toto si zvykám celkom v pohode..ja to mám popri škole..to mám vyššie odborné štúdium..nie výška..

Lulita

ako casnicka?

no vsak...ja mam strach ako to zvladnem, mne s mojimi psychic. problemami je dobre doma, no, ale aby sme mali z coho zit si musim nieco najst...a ako pises si mozes nieco kupit...to ja tak prd makovy :)

Zlatovlaskaa

ty kks že 7 rokov.. ja som bola 7 mesiacov :D a už ma šlo drbnúť..ale ku koncu som si začala na to zvykať :D ťažko sa mi na to teraz zvyká, tá zmena a makanie.... Ked sa mi nechce tak si predstavím veci čo si chcem kúpiť za zárobok a je to fajn :) v reštaurácií pracujem :)

Lulita

zlatovlaska - ja si myslim, ze ked nastupim niekde do prace schudnem, v praci som nikdy tlusta nebola, pribrala som doma, ved som uz skoro 7 rokov, a to este dobre na tom som, plno ludich ostane totalnych tlustoprdov, ked ostanu doma, aku mas pracu? dufam, ze si aj ja coskoro najdem

tie cviky nie su klasicke...to su na spevnenie panvoveho dna napr. po porode ;) ja mam doma niekde knihu problemove partie budem cvicit podla nej

Zlatovlaskaa

Inak čítala som v nejakej téme o tých kegelových cvikoch, si tam tuším ty o tom niečo písala.. Tak aj to by som chcela skúsiť... čo na to povieš ???

Zlatovlaskaa

lulita- ja som začala chodiť do práce :) tam mám pohybu až až ...som bola dlho doma, tak som teraz dosť unavená ked odťiaľ prídem a si aj pospím :) Tak preto začnem od buduceho týždňa :) ale musím sa už k tomu dokopať.. Síce je pravda, že si nemáme vraveť že od vtedy a vtedy začneme cvičiť, že máme začať hned, ale ja som dosť unavená...