Viem že vyzerám dobre

Príspevok v téme: Viem že vyzerám dobre
j

Mám viac ako 22 a menej ako 28 .........Viem že vyzerám dobre, viem to, ale prichádzam na to, že vsetky doterajšie vsťahy nech už boli aké koľvek mi dopadli strašne, stále som vo vsťahoch hľadal niečo pekné nikdy som nepozeral na to ako moja partnerka vyzerá. Ale aká je z vnútra i keď vonkajšia krása je tiež dôležitá.Ak mala nejaké chyby tak som sa ich snažil akceptovať a tolerovať a prispôsobiť sa. ..... veď nikto nieje dokonalý. Mal som priateľky rôzne výzorovo i povahovo, ale vždy všetko dopalo rovnako nech už bol dôvod akýkoľvek ... proste koniec a rozchod ...... konečný dôvod " si prilš dobrý, si na nich príliš mäkky" neviem byť iný . Niekedy začinam mať pocit, že v šetko začína len kôly vzhľadu, i keď je to výhoda, ktorú ja neviem vo vsťhahu zneužívať. Niekedy mám pocit, že byť dobre vyzerajúci je skôr na škodu ako na úžitok ...... všetko je potom tak povrchné. .......stratil som priateľku .... zasa a strašne ma to trápi.

PS: Ešte niečo Vie mi niekto definovať čo znamená dobrý, príliš dobrý vo vsťahu. Celý život je o tolerancii. Veď ak mám niekoho rád robím veci pre vsťah nie pre seba.

j

Dik nina i tebe ccc
Len problem nebola nast rocna bola cez 21 a viac + VS
A mna akosi nepritahuju starsie skor cosi v mojom veku max.-+4r. .... samozrejme clovek nevie co mu pride do cesty

nina30

Ešte niečo, každá baba nad 26 Ti dá za pravdu, že síce ako pubertiačka sa najviac snaží zapôsobiť na " zlých chlapcov" ale časom príde na to že na život je potrebný len ten ktorého označovali: príliš dobrý. Takže rada, skús hľadať vekom troška vyzretejšiu a nie nasť ročnú, tá si bude skôr vážiť to čo jej ponúkaš.

nina30

Nechcem byť zlá ale myslím si, že kočka si našla asi niekoho iného. Aj ženy tak isto ako muži pri rochode / ak Ti na tom druhom záleží a nechceš mu ublížiť/ povieme niečo v tom si príliš dobrý/dobrá je to moja chyba ,zostanme radšej priateľmi ...bbla.Nevedia povedať pravdu do očí, možno ste si len nesadli a hotovo. Veď mi nehovor že Ti si sa so žiadnou doteraz nerozišiel.
žiadna rada, len sa v tom príliš nevrtaj lebo to bude dlhšie bolieť. Držím palce, to to prebolí.

pravda

sory ze to takto poviem, ale myslim si ze nech urobis cokolvek, scenar tv.vztahov sa bude vzdy opakovat...to o tej zmene odvolavam...mal by si sa zmenit...ale asi ani nebudes musiet lebo tie stroskotane vztahy ta napokon prestanu bavit...a zmena pride sama...nebudes viac chciet aby s tebou zametali...

j

Wanesa nic som nezakazoval volnost bola vzdy a vsade tak isto opacne rad som chodil medzi jej priatelov ale neviem ci moze ona povedat to iste. Vraj koly mne na svojich nema cas a ze ich stratila nikdy som jej ale nepovedal nexchod sa zabavit ci musis byt so mnou

vanesa77

Pre j : )
Byt pre niekoho prilis dobry znamena ze:
My zeny mame radsej zlych chlapov, vies takych, ktori nas obcas strasne vytocia, ono potom si tu lasku asi viac vazime. Ani ja nemam rada podane nieco na zlatej tacke priamo pod nos, a ze ... vezmi si ma .....Skor ma laka nieco, co je komfliktne, o com dopredu viem, ze idem do rizika, ale napriek tomu do toho vletim. Ja viem, znie to strasne, aj teraz sa trapim vo vztahu, ktory tusim vobec nema perspektivu. Ale zase na opacnej strane su zeny, ktorym bolo moc moc ublizene, a hladaju prave tu dobrotu, co ponukas ty. Len musis dobre hladat : ) A ked uz najdes, daj svoju lasku najavo, ale zase damu svojho srdca nekontaktuj sms-kami 100x za den. Vo vztahu je dolezite, aby aj jedna aj druha strana mala volnost a svojich priatelov. Upnut sa na niekoho je pekna hlupost.