Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Načo je človeku krása?

Príspevok v téme: Načo je človeku krása?
j

Mám viac ako 22 a menej ako 28 .........Viem že vyzerám dobre, viem to, ale prichádzam na to, že vsetky doterajšie vsťahy nech už boli aké koľvek mi dopadli strašne, stále som vo vsťahoch hľadal niečo pekné nikdy som nepozeral na to ako moja partnerka vyzerá. Ale aká je z vnútra i keď vonkajšia krása je tiež dôležitá.Ak mala nejaké chyby tak som sa ich snažil akceptovať a tolerovať a prispôsobiť sa. ..... veď nikto nieje dokonalý. Mal som priateľky rôzne výzorovo i povahovo, ale vždy všetko dopalo rovnako nech už bol dôvod akýkoľvek ... proste koniec a rozchod ...... konečný dôvod " si prilš dobrý, si na nich príliš mäkky" neviem byť iný . Niekedy začinam mať pocit, že v šetko začína len kôly vzhľadu, i keď je to výhoda, ktorú ja neviem vo vsťhahu zneužívať. Niekedy mám pocit, že byť dobre vyzerajúci je skôr na škodu ako na úžitok ...... všetko je potom tak povrchné. .......stratil som priateľku .... zasa a strašne ma to trápi.

PS: Ešte niečo Vie mi niekto definovať čo znamená dobrý, príliš dobrý vo vsťahu. Celý život je o tolerancii. Veď ak mám niekoho rád robím veci pre vsťah nie pre seba.

limetka

Nie je zač. Rada som pomohla aspoň trošku. Ono to ešte chvíľku bude bolieť, ale jedného dňa sa zobudíš a stretneš niekoho, kto to zmení. A tá osoba bude tá, ktorá ťa z tej choroby zvanej "bolesť pre starú lásku" vylieči. Aj ja v to verím :)

limetka

Vieš asi je to na oboch stranách či na mužskej aj ženskej rovnako. Ja si tiež nepripadám až taká desná a rovnako mám podobné skúsenosti. A čo sa týka tej definície..skrátka nemala ťa rada, ten kto miluje sa nerozchádza to po prvé a po druhé nejak to čo mu vo vzťahu vadí, vie riešiť iným spôsobom a nie rozchodom. Pretože, ak niekoho miluješ tak ho miluješ takého aký je, aj s jeho chybami. Ak nemiluješ, vadí ti aj to, že ten človek o teba javí normálnu pozornosť a zdá sa ti to prehnané. Lebo mu nevieš city opätovať. Niekedy sa to stáva a nie je to príjemné, že jedna strana miluje viac, ako druhá. Potom si ten, ktorý chce zo vzťahu ujsť, nájde vždy výhovorku. Lebo chce v tvojich očiach ostať dobrý..a nie ten, ktorý ťa poslal do čerta. Nechce ublížiť, ale nechápe, že to bez toho nejde. Nech už na svoju obhajobu, alebo obhajobu toho čo spravil použije čokoľvek, vždy to teba, alebo toho, koho opúšťa bude bolieť. Ale väčšinou na to takí prichádzajú a dokážu pochopiť až vtedy, keď niečo podobné zažijú na vlastnej koži.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.