Ako so zmenou zamestnania

očko

Čím by to asi tak mohlo byť? No predsa tým, že Ty nie si s ničím spokojná a na všetkom nájdeš iba chyby, prípadne sa tak o seba staráš, že si každý druhý mesiac PN, kvôli inej diagnóze. A nehovoriac o asertivity, absolútne sa nevieš presadiť. Neverím, žeby si si nenašla prácu adekvátnu svojmu vzdelanie, ak ovšem tie školy neboli len pre titul.

Lulita

a cim podradnejsia funkcia, tym je clovek viac vyuzivana handra v praci a menej ustupkov nech ocakava, na veducich poziciach by si si mohla odskocit aj po obede domov, staci povedat "poddanym" ze si ides odskocit a ku koncu sa vratis :D takze...splhat sa vyssie a vyssie, ak je kam :)

Lulita

život je tazky, v praci sa zial ohlady neberu, na to pride kazdy, len rozmyslam, ako to riesia stari ludia, ked dochodkový vek je posunuty, momentalne zeny v 62 ci 64 rokoch nastupuju na dochodok, su take, ktore su velmi chore a umru aj skor, keby nemali toho, kto sa o nich postara, tak mozno ako bezdomovec niekde pod mostom bez prijmu
:( smutne, ale to je zivot vo vacsine pripadov, skus sa dat dokopy so svojim priatelom, aby sa ti lahsie dychalo

biela mačka

Nedostala som odpoveď na túto otázku - čo vtedy, keď zamesntnenec musí ísť na operáciu a absolvovať s tým spojenené predoperačné vyšetrenia - to nemá ísť do nemocnice alebo čo???

biela mačka

A nemyslite si, že som mala radosť z pobytu v nemocnici - 5 nocí som nespala, lebo suseda chrápala..vyspala som sa IBA počas operácie - takže asi tak

biela mačka

nezvyknem si - lebo ja som zodpovedná,, aj ma práca bavila, ale reči, že som často PN (za čo nemôžem) a že sa nemám kam ponáhľať, keďže nemám rodinu, ma rozplakalai

posudkár

Jednocho si milá biela mačka zvykni... Viem o čom hovorím. Som človek na invalidnom... Tiež pracujem za minimum a neriešim môj zdravotný stav, pretože mi jednoducho aj tak nikto nepomôže a musím sa svetom trmácať sám, nikto na Teba brať ohľad nebude. Tak prestaň prosím riešiť na rôznych fórach svoj zdravotný stav, Teba fakt pomôže už len psychiater....

biela mačka

winki to, že v dnešnej dobe jednoducho človek NESMIE ochorieť, inak ho prepustia, alebo to tak dostane na tanieri, že odíde sám - naposledy opakujem -hned po návrate z nemocnice som isla robiť, pracovala som počas PNky, na návštevu lekára som si aj brávala dovolenku, znamienky som si dala vyšetriť večer za 40 euro - a stále som ja tá zlá? to naoozaj človeku ak niečo zistia, má nadalej chodiť do práce, nič s tým nerobiť, ved skôr či neskôr aj tak zgegne?

winki

Biela mačka, sorry ale asi si trošku mimo toto je už asi tretia tema od teba čo sa týka zamestnania a chodenia po doktoroch.....čo ty vlastne riešiš?????