Som tehotna s myomami velkymi 5 cm!

Príspevok v téme: Som tehotna s myomami velkymi 5 cm!
Rusalkaaa

Prosim som v koncoch poradte co mam robit v priebehu jedneho dna sa moj zivot zmenil.. v pondelok mi vysiel pozitivny test a v stredu som si to bola potvrdit na gynde a ten ma okamzite poslal do nemocnice ze mam ist na operaciu s tym ze mam tumor ja som myslela ze na ulici odpadnem.hned som tam isla a boli zhrozeny ze ake to mam velke ale ze su to myomy a mam ich viac a vsetci mi naznacovali ze mam prerusit tehotenstvo a ist sa operovat ale aj oni ma poslali prec ze mi nemozu pomoct ked som tehotna ze mam ist inde kde maju porodnicu tak idem zajtra ja sa strasne bojim co mi povedia.nepoznate nejaky takyto pripad?som len asi 2-3 tyzdne v tom.

nnnuuu

Uf, čo je toto za svet. Furt sa len dozviem, že má niekto nejakú chorobu! Už ma to nebaví. Všetci budete zdraví a basta a môžete sa na tom aj smiať, je mi to jedno. Be healthy!!! Sending you sweet kisses!

mija707

So slzami v ociach som citala Váš príbeh. Najma zaver som cakala napata. Ja som absolvovala operaciu myomov v 2012 a 2015. Po operacii (akonahle sa dalo) sme sa zacali snazit o dietatko.Bolo nam povedane,ze otehotniet by nemal byt problem,problem to bude vynosit. Zialbohu ani to sa nam nepodarilo,boli sme odoslani v aprili 2017 na kliniku AR. Po partnerovych vysetreniach sa zistilo,ze ma spermiogram ako mlady sportovec. Po roznych vysetreniach nam v juni a juli 2017 spravili inseminaciu-neuspesna. Podali sme si ziadost na IVF,od zajtra zacinam hormonalnou stimulaciou. Po dobu 28 dni injekcia do brucha...
Zivna poda pre myomy,ktore uz mam teraz cca 5 ks. Bojim sa,najma neuspechu a aj ked sa ujme,vydrzi to ? su to recnicke otazky,nepotrebujem odpoved.

Michalaha

Rusalkaaa dakujem, ze si napisala cely pribeh. Tesim sa, ze vsetko dobre dopadlo.
Ja som zazila vcera podobny den ako Ty pred rokmi. Namiesto radosti z tehotenstva ma dr. schladil, ze mi myomy narastli(z dvoch do 3cm na 6 a 4 cm) a ci som to necitila. :( Viem, ze dalsi priebeh mojho tehu je tazko predvidatelny, ale psychicky pomohlo precitat si pribeh, ktory dopadol dobre. Dakujem.

Rusalkaaa

dakujem vam vsetkym,tak viete ze z nej vychovam poriadnu slecnu,budem sa jej maximalne venovat.chceli by sme aj chlapca ale lekar mi povedal ze mozem mat najskor o tri roky a ze budem musiet ist este na jednu operaciu lebo stale mi tam nejake myomy ostali.takze to bude dalsi boj.ele nechcem na to teraz mysliet.som stastna ze mam aspon jedno dieta.tak sa drzte vsetci a dakujem ze ste namna mysleli a povbudzovali.musim uz ist moj drobcek sa prave zobudil :)

emalea

Rusalka, aj ja som čítala a sledovala Tvoj príbeh od začiatku a veľmi som Ti fandila, o to úprimnejšie som rada, že si to dotiahla do konca a máš nádhernú dcérku, obe sa držte v zdraví!!!

Furia

blahozelam
tak sa snaz z nej vychovat slusnu a rozumnu zenu ked si sa tolko pre jej narodenie obetovala nech ti bude v dospelosti zato vdacna nie ako ine decka co si nevazia rodicov
a planujete dalsie ci radsej uz nie?

Kvietocek1

Sledovala som tvoj príbeh a strašne som ti držala palce :-). Nedávno som na teba aj myslela, že ako tvoj príbeh skončil a som naozaj rada, že mal šťastný koniec. Veľa šťastia a hlavne zdravia prajem tebe a aj malinkej :-*

Rusalkaaa

Ahojte vsetci, ajked uz to nikto necita.ale raz mozno predsa a niekomu moj pribeh pomoze.chcem sa pochvalit ...moja dcerka je uz na svete a ma uz mesiac,je krasna a zdrava a rastie ako ma.tak sa vsetko dobre skoncilo a to hlavne vdaka lekarom ktory mi pomohli a vdaka nim som dnes mama.ale rozhodnutie bolo na mne.tak tuto temu koncim a po tom co som vsetko prezila by som dala jednu radu zenam co maju podobne problemy- nevzdavajte sa a bojujte a myslite len na to ako to vsetko dobre dopadne.drzte sa pa