Som tehotna s myomami velkymi 5 cm!

Príspevok v téme: Som tehotna s myomami velkymi 5 cm!
Rusalkaaa

Prosim som v koncoch poradte co mam robit v priebehu jedneho dna sa moj zivot zmenil.. v pondelok mi vysiel pozitivny test a v stredu som si to bola potvrdit na gynde a ten ma okamzite poslal do nemocnice ze mam ist na operaciu s tym ze mam tumor ja som myslela ze na ulici odpadnem.hned som tam isla a boli zhrozeny ze ake to mam velke ale ze su to myomy a mam ich viac a vsetci mi naznacovali ze mam prerusit tehotenstvo a ist sa operovat ale aj oni ma poslali prec ze mi nemozu pomoct ked som tehotna ze mam ist inde kde maju porodnicu tak idem zajtra ja sa strasne bojim co mi povedia.nepoznate nejaky takyto pripad?som len asi 2-3 tyzdne v tom.

steragi

na tie mensie myomy by mohli enzymy zabrat, ale ten velky, 18cm, si myslim, ze laparoskopicka miomektomia, teda operacia. drzim palce, nech to dopadne dobre pre teba, aj pre dieta, nech ste obe zdrave

Lulita

radsej chod, aj ked aj u zdravej zeny tieto veci mozu byt, lebo sa ti vsetko vplyvom tehu prekrvuje a panva rozsiruje

Rusalkaaa

oni mi to povedali na zaklade toho ze je to velmi prekrvene.neviem viac.

a tiez mi nevedia presne povedat ze ci by som donosila dieta do terminu alebo nie.jednoducho to nevedia.zalezi od myomov.

teraz mam este jeden problem.boli ma dnes pravy vajecnik aj krize na pravej strane.skusim s tym ist zajtra k lekarovi.uz mi je tam trapne chodit.som tam kazdy tyzden.ale mala by som ist vsak?

Lulita

a to ti robili punkciu? lebo bez toho sa neda povedat 100% ake bunky nador ma, vzdy to bude len odhad

ono s amoze stat, ze dieta porodis dajma tomu v 7 mesiaci a vypiple sa, ale moze byt aj to co ti vravia, ze potratis a moze byt uz vacsie a bude to o to horsie, lebo vtedy zena musi plod porodit aj ked je uz po zivote :( to je tak strasne tazka tema

Lulita

Ruslaka - no aspon, ze tak, ze je to nezhubne, chybu urobil tvoj gynekolog, neexistuje, ze pri navsteve lekara taketo nieco sa da zanedbat, usg je dnes uz nanajvys potrebne! nehovorim o prehmatani

Lulita

Ruslaka - no aspn, ze tak, ze je to nezhubne, chybu urobil tvoj gynekolog, neexistuje, ze pri navsteve lekara taketo nieco sa d azanedbat, usg je dnes uz najavys potrebne! nehovorim o prehmatani

Rusalkaaa

Tak mi uz potvrdili ze zhubne to nieje ale prave tehotenstvo mi odstartoval takyto rychly rast.ja som chodila kazdy rok na preventivku ale nikdy mi ju nespravil lebo hned mi nasiel mykozu a poslal ma prec s tabletkami.a co je moja chyba nevratila som sa potom po vylieceni.stale sa to opakovalo.raz som tak chodila aj 4 mesiace a stale som mala mykozu.a uz som mala nervy tak som to nechala tak.mam noveho lekara teraz a vravel ze to musim mat uz roky.mohol ma ten predtym aspon prehmatat mozno by daco zistil.ale to je uz jedno.mam ponaucenie riadne.aj ja to tak citim ze by som tu opariu mala zvladnut.

dieta sme chceli a tesili sa nanho a teraz ho mam zabit pre moju hlupost lebo som nieco zanedbala?nezasluzi si to.ma pravo dostat sancu na zivot.risknem to.

Agnes999

Lulita: zhubne to nebude, ked to tak rychlo rastie bude to hormonalne nezhubny nador. Rakovina nikdy nerastie rychlo. A zrejme jej aj robili vysetrenie na onkomarkery, ktore sice nie je rozhodujuce, ale vie pomoct. Rusalka: ja na tvojom mieste by som na tu operaciu sla, myslim, ze to je teraz najlepsie riesenie. Neboj, urcite to dobre dopadne! Bude ta operovat najlepsi odbornik, budes v tych najlepsich rukach, urcite to nerobi prvy krat!