Som tehotna s myomami velkymi 5 cm!

Príspevok v téme: Som tehotna s myomami velkymi 5 cm!
Rusalkaaa

Prosim som v koncoch poradte co mam robit v priebehu jedneho dna sa moj zivot zmenil.. v pondelok mi vysiel pozitivny test a v stredu som si to bola potvrdit na gynde a ten ma okamzite poslal do nemocnice ze mam ist na operaciu s tym ze mam tumor ja som myslela ze na ulici odpadnem.hned som tam isla a boli zhrozeny ze ake to mam velke ale ze su to myomy a mam ich viac a vsetci mi naznacovali ze mam prerusit tehotenstvo a ist sa operovat ale aj oni ma poslali prec ze mi nemozu pomoct ked som tehotna ze mam ist inde kde maju porodnicu tak idem zajtra ja sa strasne bojim co mi povedia.nepoznate nejaky takyto pripad?som len asi 2-3 tyzdne v tom.

Rusalkaaa

Ahoj Kovepa,tak zajtra sa konecne dostanem k lekarovi od sviatkov uz sa nemozem dockat.a som objednana aj do prenatalneho centra ale tam musim cakat dlhsie lebo musim byt v urcitom tyzdni tehotenstva aby mi mohli urobit tie testy-nejake kombinovane.je to hrozne to cakanie.napisem potom ako som dopadla u doktora.zatial sa maj

Rusalkaaa

Dakujem vam zatial velmi pekne za rady,trosku som sa uz ukludnila,budem bojovat zo vsetkych sil a kedze mi zatial ziadny lekar nepovedal moznu liecbu liecim sa sama aspon tou stravou som zacala aj s pitným režimom,na viac sa neodvazim aby som neposkodila nedajboze plod musim pockat po sviatkoch na dalsieho lekara co sa venuje prave rizikovému tehotenstvu.tak musim ist pekne sviatky my ich mame take vseliake.

Kovepa

A dalsia vec, ktoru som nasla na internete:
Št, 11/03/2010 - 23:18 — viktor

V Japonsku je bežné piť vodu každé ráno a to hneď po prebudení sa. Vedecké výskumy dávno potvrdili blahodárny vplyv tohoto zvyku na zdravie a tvrdia, že voda je u Japoncov veľmi účinným liekom pre známe vážne ochorenia ako bolesti hlavy, migrény, srdcové ochorenia, tachykardia (zrýchlené srdce), epilepsiu, obezitu, bronchiálnu astmu, zápaly kĺbov (artritídy), tuberkulózu, meningitídu, ochorenia močových ciest (vrátane obličiek), zápchu, zrakové problémy, maternicu, nádory, menštruačné ťažkosti, zápaly horných a dolných dýchacích ciest, duševné ochorenia a iné.

Metóda liečby:
• Hneď po prebudení, pred umytím zubov, je potrebné vypiť 4 x 160 ml pohárov čistej (nebublinkovej!) vody.
• Po umytí zubov (poznámka č.1) nejesť a nepiť NIČ počas nasledujúcich 45 minút.
• Po 45 minútach je dobré sa naraňajkovať, jesť treba pomaly, aspoň 15 minút. (poznámka č 2.)
• Po raňajkách, obede a večeri (poznámka č 3) nejesť a nepiť nič počas nasledujúcich dvoch hodín. Po dvoch hodinách je potrebné hlavne doplniť zásoby vody (KAŽDÝ ČLOVEK, ZDRAVÝ I NEZDRAVÝ MUSÍ PIŤ ASPOŇ 2,5 – 3 LITRE ČISTEJ, NEBUBLINKOVEJ VODY DENNE!!! Úprimne si odpovedzte na otázku: "Koľko čistej vody vypijete denne???").
• Starší a chorí ľudia, ktorí nemôžu vypiť 4 poháre vody naraz môžu na začiatku začať s menším množstvom vody a postupne zvyšovať na 4 poháre. Telo si postupne na vodu zvykne tak, ako si počas dlhodobého dehydrovania od vody odvyklo.

Táto liečba hydratáciou tela už pomohla mnohým trpiacim na rôzne ochorenia a záleží len na vás, či pomôže aj vám.

RNG

Oprava, ...musia sa rozmnozit vyse 1000 krat....
(pocet probiotik v plne osadenych crevach je az 100 000 miliard kultur) a najlepsie doplnky maju povedzme 30 miliard aj to len pri plneni, neskor, najma ked nie su tepelne a kyselinovo odolne nedodaju do criev ani zlomok toho.

Kovepa

Rng a co pitny rezim? Ja uz 5 rokov pijem iba cistu vodu, ani kavu ani caj, ziadna malinovka, nic. Pijem 2.5 az 3 litre denne, lebo voda odplavuje vsetok odpad z tela. Mna ide rozhodit, ked niekto vypije na den 2 kavy, jednu coca colu a pohar presladeneho dzusu a obranuje sa tym, ze ved "prijal dneska dost tekutin". A potom ludia placu, ze maju kadejake choroby a nechapu preco. Ved ked si sami zamerne dehydruju telo, tak co sa potom cuduju?

RNG

Tu si dovolim nesuhlasit. Kvasinky ziju z cukrov, skrobov , nie z masa alebo udenin Takze tym sa v protikvasinkovej diete netreba vyhybat.
Ale rozne doplnky, ako roztok GSE, oreganovy olej(nie v tehotenstvce!!!) kokosovy olej , a silny enzym Candex su tie co urychluju nicenie candidy. A treba nasadit kvalitne probiotika, brat mikrovlakniny na ich rozmnozovanie, lebo sa musia rozmnozit vyse 100 krat, s tych malicjych kapsuliek az na vahu 1 kg a tie sa postaraju tiez o vytlacenioe candidy as plesni z criev, a teda aj inde v tele roznymi protilatkami, co produkuju.
Dobre osadene creva produkuju az 70% vsetkych obrannych latok, ktorymi telo potom disponuje, tj pouzije ich aj kdekolvek inde na potlacenie roznych infekcii.
Preto odporucam brat mikrovlakniny cely zivot, zmes aspon 3-4 kazdodenne.
Nasa potrava je zialbohu dnes velmi chudobna na mikrovlakniny a prakticky uplne postrada probiotika, takze tieto oboje si clovek musi doplnit, inac ma hromady zdravotnych problemov, doslova stovky moznych.

Kovepa

Rusalka toto som nasla na internete, kopirujem:

Myom, či cysta na maternici – Zbavte sa jej raz a navždy!

Myóm je nezhubný svalový nádor. Zvyčajne je ľahko liečiteľný zmenou životného štýlu. Konvenčná ortodoxná medicína nevie a nemá záujem myómy maternice liečiť a preto siaha k radikálnej mastektómii – odstráneniu maternice, čím sa vyvolávajú iné závažné ochorenia ako osteoporóza a kardiovaskulárne choroby.

Príčiny vzniku myómov

- hormonálna nerovnováha organizmu (prevaha estrogénu nad progesterónom). Hormonálna nerovnováha je spôsobená nepsrávnou stravou (hlavne nadbytok živočíšných jedál) a hormonálnou antikoncepciou,

- nesprávna strava – varená (neživá, bez enzýmov a iných výživových prvkov), nadbytok živočíšnych bielkovín a tukov, červené mäso, údeniny, kravské mlieko a syry, vyprážané jedlá, múčne jedla vrátane pečiva z bielej múky), sladkosti, alkohol,

- latentné (zakuklené, skryté) kvasinkové infekcie (plesne). Sú spôsobené celkovým stavom organizmu (strava, imunita, psychika), tiež častým užívaním antibiotík, kortikoidov a iných liekov,

- chronické dehydrovanie (nedostatok čistej nesýtenej vody, pitie kávy, čierného čaju, coca-coly a podobných nápojov,

- nadmerná psychické a emocionálne zaťaženie.

Liečba myómov

- protikvasinková (protikandidózna) diéta. Myómy sa po kompletnej úprave stravy a po adekvátnej hydratácii zvyknú stiahnuť. Ak prísna protikvasinková diéta nie je zvladnuteľná, je potrebné aspoň vylúčiť: červené mäso, udeniny, vyprážané jedlá, výrobky z bielej múky, kravské mlieko a syry, cukor a sladkosti a pod. Je veľmi dôležité deňne konzumovať čo najviac surového ovocia, zeleniny, orechovín, semien a iných prírodných plodov v neupravenom stave,

- Enzýmy, vitamín C 1000 mg 3-5 x denne, probiotiká, jód, rybací alebo ľanový olej, zázvor, cesnak, škorica, mätový čaj, žihľavový čaj a pod.,

- Minimálne 2 až 2 a pol litra čistej nesýtenej odchlórovanej vody deňne, úplne vylúčiť kávu a čierný čaj, limonády a iné sladené nápoje alkohol,

- Pohyb (pol hodiny deňne), adekvátny oddych,

- Odstránenie psychickej záťaže a nadmerného sresu, hnevu, nenávisti a pod.

- Urinoterapia, kontroverzná, tabuizovaná, ale veľmi efektívna a lacná liečba. Odporáča sa orálne a obklady na podbruško (minimálne 3 dni odstatý moč zahriaty nad parou), asi 15-20 minút deňne.

- Vyhýbať sa hormonálnej antikoncepcii!!! Na dosiahnutie hormonálnej rovnováhy je dobré použiť prírodný progesterónový krém z rastliny Yam. Pozri Iné dôležité doplnky

- Koloidné striebro

- Vyhýbať sa častým antibiotikám a iným chemickým liekom.

Podrobný zoznam doplnkov vhodných na myómy maternice, ale aj rôzne iné choroby nájdete v článku Odporúčané doplnky výživy.

Rusalkaaa

Ved toto,ze sviatky...uz len po nich idem.preto som chcela nasilu niekoho este dnes nech mi povie aspon nieco viac ze by som prezila sviatky ako clovek.