Holenie sa do tangáčov

Príspevok v téme: Holenie sa do tangáčov
Popletená666

Ahojte ,
včera sa mi stala trochu pre mňa trápna situácia . V oblasti bikín sa samozrejme holím , bez toho by som do plaviek atď nešla .
Mám po operácii nohy , tak som si na kontrolu musela dať tangáče ,aby to miesto bolo čo najlepšie vidieť , je to tesne zozadu pod zadkom . Oholila som sa ,,spredu,, ale až doma mi došlo ,že ,,zozadu,, boli vidieť určité chlpy , teraz sa cítim trápne ,tiež mi to mohlo napadnúť predtým , bohvie ako to vyzeralo ,ach jaj :-D
Ako sa vy holíte do tangáčov zozadu ?
Príde mi to trápne, ale kvoli včerajšku sa cítim ešte trápnejšie , napriek tomu ,že viem ,že sa niekto vobec neholí atď ,ale aj tak .....

kovepa

Aha, tak nie, ja som myslela ine. Tieto na obrazku su dobre, pohodlne, aj ja take nosim, len na obrazku sa mi nepaci material. Vyzera to byt umelina.

Kovepa

Nie, ved ja svoje cislo poznam! ALe neviem, ktore ty myslis. Tie take bedrove do pol zadku, tak tie su zakerne. Nemyslim stringy samozrejme, ale tie sortky.

Lulita

ja mam aj tanga, aj klasicke, aj tie sortkove, tanga vyuzivam pod saty a obtiahnute leginy, ci jeansy, lebo ked vidno kopirujuce sa gate pod tým sa mi to nepaci, vtedy volim tanga