Browsuje eroticke stranky

Príspevok v téme: Browsuje eroticke stranky
podrazena

Ahojte, vcera som manzelovi nasla medzi poslednymi navstevovanymi strankami v mojom mobile stranku \"ideal-teens\", kde su hole zeny, dievcata, ktore sa ponukaju za peniaze. Rano som mu o tom povedala, najprv sa tvaril, ze o nicom mevie, potom sa priznal, ze dostal link od kamosa, tak sa tam pozrel, ale nic viac, nema tam vytvorene konto, ani s nikym si nepise, ani nekontaktuje. Mame super vztah, aj sexualny, no toto ma dostalo, neviem sa s tym vyrovnat, on sa tvari, ze je to normalne a len sa zasmial, ze haha, aka trapna a vtipna situacia, ze som ho \"pristihla\". Prosim, co si o tom myslite, som nenormalna, pokial nedokazem taketo veci tolerovat? Ja uz ani nemam chut s nim nieco riesit, proste ma sklamal :-/

Vemeno

Mimochodom je dokazane, ze zeny sa navzajom este viac ocumuju, ako si muzi obzeraju zeny. Tak neviem, o com je vlastne tato tema.

Vemeno

kassandra,

keby sa tam tie zeny nevyzliekali, tak na ne necumi. Preco nenadavas na ne? Kazdy clovek sa moze pozerat, kam chce. To je zakladne pravo. Cudujem sa, ze sa tvoj muz na teba este nevykaslal. Nechcela by si mu kupit helmu a do vnutra dat tvoju fotku, aby sa mohol pozerat len na teba?

kasandra

Ja tých chlapov nechápem, to sú fakt takí magori neukojení, že musia čumieť furt na holé baby? A ešte keď majú frajerku alebo manželku? To im jedná nestačí? Oni sú načisto také mechanické stroje riadené kohútim mozgom, len by skákali na každú "sliepku". Idioti!

Lulu2011

mozem sa opýtat kolko mas rokov? ja ti len chcem povedat, ze on ta miluje aj tak, len chlapi maju take slabosti proste, preto ich treba zamestnat a veeela ;)))