Ja mám 18 on 34 ....

Príspevok v téme: Ja mám 18 on 34 ....
Truffla

ahojte

zacala som sa stretavat s jednym muzom.... Ma 34 a ja 18.

Vzdy sa mi pacili starsi muzi a on je uplne dokonaly. Velmi sa mi paci...
Problem je, ze ma syna a zije s priatelkou, ale z jeho rozpravania som pochopila ze ide o rodinu z donutenia.....

Sprava sa ku mne pekne, stake si piseme a volame si.

Nechcem s nim spat, aby somnou nebol len preto....

Myslite ze to ma buducnost ? Ci je to cele uplne mimo?

Truffla

Ja som len teraz cez prazdniny v Indii .... ale vraciam sa na novy rok cize pohodicka, ja sa vraciam domov na Slovensko kde byvam :)

No ved ano ! my sme sa tak dohodli, ze nech si on vyriesi svoj vztah s nou.. on ze potom ak by odisiel, bol by rad, keby sme nieco skusili ale ze nechce zacinat nic nove, kym neuzavrie stare. Cize ak by som s nim mala zacat spavat a mat normalny vztah, nech to nieje nikomu za chrbtom (teda okrem mojich rodicom... tym by som to zatial asi nepovedala...aj ked oni pvoedal ze by im vekovy rozdiel nevadil, lebo si uz zvykli ale ja by som im o tom poedala az keby sme spolu boli dlho a stal by ten vztah za to...) a teda ze by sme spolu normalne chodili, stretavali sa atd...

Lulita

tak, tak, ja som sa raz ako mlada zhruba v trufflinom veku stretavala s chlapom 34 rocnym :D priznanie...ale nemal dieta, "iba" priatelku, velmi skaredo sa o nej vyjadroval a bla, bla, ja som nechcela mat s nim vztah, len mi vyplnal cas, zacal mat reci, ze mozno by sm emohli spolu nieco mat, ale ked som si predstavila, ze by mi robil to co jej, ukoncila som to, casom sa ozenil ma deti, ale tu svoju podvadza, takze tak, stareho kocura novym kuskom nenaucis

Slecna A.

truffla, a nemoze si najprv vyriesit vztah s priatelkou a az potom riesit nieco s tebou? Tebe to nezavana niecim? No mne jedine tym, ze toto iste moze neskor urobit aj tebe. Ty by si bola ochotna byt s niekym, kto dokazal klamat svojej priatelke? Ako mozes mat v nom doveru neskor? Pokial sa mate radi, fajn...budte spolu, vek nehra rolu. Ale najskor si musi vyriesit to, co ma. Pises, ze je to vztah z donutenia, aj ked tomu vyrazu nerozumiem....byt s niekym z donutenia, to dokazu len velmi slabe osobnosti...
Najprv nech on riesit svoj zivot a az potom mozte spolu cosi planovat :) Nic ine sa k tvojej teme napisat neda :)

Truffla

Byvame v tom istom meste .... nie daleko od seba... Ja len ze som nezila na slovensku istu dobu lebo tatko je velvyslanec... ale uz sme na slovensku a tak to aj ostane... tak isto ako on

Lulita

Truffla - a kde zijes a kde on? to sa ako casto stretavate? no pýtam sa, aby som ti vedela povedat, co ta caka :))

Migel - ty si uplne idealny pre 18 rocne dievca, lepsie kao Durovcik :D ale podla mna mas menej...nedavno si mal 13 :) potom viac...

tvoj_pe_nis

ak si pekna ja mam 29 a nemam ziadne deti ani zenu ale vlastne to "nieje ono" co hladas vsak :)) jasnze zenaty stale doma trpia a ty si jeho svetielko a URCITE sa rozvedie a bude s tebou stastny ;) len mu DAJ......... cas... :D ludska komedia