Idu Vianoce a ja som smutna

Príspevok v téme: Idu Vianoce a ja som smutna
anineviemaku

Ahojte...Idu Vianoce a mne je tak smutno...ja neviem preco...vsetko co chcem mam.... ale nieco, co sa neda nahradit nemam... je to pre niektorych ludi trapne...pre niektorych smiesne...ale pre tych, ktori maju srdce, to pochopia...stratila sa mi cica pred 8. mesiacmi a mne je taaak velmi smutno...ale zije lebo som ju videla u kamaratky....ale mne je smutno, ze tu s nami asi nebude na Vianoce....mam taku istu malu, a este jednu mam...ale on nam naozaj velmi velmi chyba...ja viem, ze macky su tulave a vsade behaju..aj tu moznoze...ale ja som taka smutna...poradite mi?? ake mate skusenosti s cicuskami? tesite sa na Vianoce? dakujem Vam vsetkym za rady a este raz vam velmi pekne dakujem... :())())

kv

3 roky mala tragicky zahynula . ona bola specialny druh macky, niekomu musela ujst lebo ich nieje vela na slovensku, no a sprosti soplaci ju na ulici zapalili . tak mala z toho vazne psychicke problemy no asi aj preto sme si boli take blizke :D ale nie no proste ona vedela vychadzat len so mnou tiez neznasala ked ju niekto chytal :) . kazdy den ma cakala pri dverach , ked k nam niekto dosiel tak nanho vrcala uz spoza dveri , ach jo keby sa to dalo vratit spet.

anineviemaku

Dakujem Vam...
Migel ?????? trochu od veci ale nevadii

kv - to je super :) kolko mala rokov?

samantha - dakujem za rady, no ja dufam ze sa vrati :)

samanthas

Cicu nemám, ale mám, kde pracujem. Je to kocúrik. Dali mu meno Frodo, ale mna pocuva aj na meno Cicuch-akoze Kocur. :)
Ja mam osobne macky velmi rada. Su to mudre, a pritulne, hrave chlapte stvorenia, zaroven aj potvory :D
Skus si s niecim sprijemnit atmosferu, rob nieco co ta bavi a zamestna, skus sa tesit z drobnosti, a z toho ze aj ked sa cica tula, ze zije.
Tiez my byva v tomto obdobi smutno. Ale tak chvilkami. Neviem ti velmi poradit, skus sa v niecom najst, co robis rada, priklad, ak rada kreslis, malujes, cokolvek :)pekny den ti prajem. :)

kv

hej moja macka uz umrela strasne zle som to znasala vela rokov ale mam ju aspon vytetovanu tak je furt pri mne :)
vianoce no mne je to jedno, ja niesom veriaca takze to neoslavujem.