Neviem sa tešiť z maličkostí, vzďaľujem sa od Boha

Príspevok v téme: Neviem sa tešiť z maličkostí, vzďaľujem sa od Boha
EvaB

Ahojte.

Mám problém. V poslednej dobe som si všimla, že sa nedokážem tešiť z maličkostí. Viete mi pomôcť? A som veriaca, no svojím myslením a aj skutkami sa vzdaľujem k Bohu. Nemyslite si, nikdy som nebola zarytá kresťanka, ktorá podstivo chodí do kostola, ale Boha v srdci som mala. Ne cítim, že idem od neho ďalej. Neviem, ako to vyjadriť slovami. A hrone dôležitá je v živote človeka pokora. No už ani to nedokážem.

Ak máte pre mňa nejaké rady, budem Vám vďačná, ďakujem pekne!

tragedia

"vzdalovat sa k Bohu"-to co je za nezmysel? Vzdalovat sa mozes OD Boha, k Bohu sa mozes len priblizovat.
A slovo "podstivo" je tiez absolutna ch.jovina-asi mas na mysli "poctivo"?

Katka444

Ja som veriaca no ak mam nejeke problemy a stale rozmyšlam ako ich vyriešim tiež sa nedokažem tešiť z maličkosti ak mam väčši problem. Momentalne potrebujem minim 2500 eur na operáciu oči a neviem kde ich zohnať inak mi hrozi o par rokov slepota. A to čo hradi poisťovna mi vyrieši iba zakladny problem - sivy zakal no okuliare mi ostanu a to nechcem. A ak chcem existovať bez okuliarov potrebujem si priplatiť nemalu sumu. A ešte okrem toho mam aj ine problemy a preto sa ani ja nedokažem tešiť z maličkosti.