Rozchod.......

Príspevok v téme: Rozchod.......
nina102

Ahojte takže pred 8 dňami som sa rozišla s priateľom po 5 rokoch vzťahu, rozišli sme sa najmä kvôli tomu, že on bol posledny rok pracovne vyťažený a vo voľnom čase spal dlhe hodiny a na mňa si našiel čas len niekedy najmä vtedy keď už som ja bola naštvana, že nechodi. Nikam sme nechodili iba sedeli u mňa pretože jemu sa nikdy nechcelo lebo bol unavený alebo bez nálady a mňa to už proste nebavilo ale rozišli sme sa vzájomne pretože on povedal že momentálne to neni schopný zmeniť. ja si myslim, že ma depky len si to nechce priznať pretože prácu, ktorú ma neznaša ale nič ine si ani nehľadal. A ja mam momentálne take stavy, že prečo som mu nejako nepomohla alebo sa nesnažila niečo zmeniť a mam pocit, že všetko ľutujem a chcem ho späť ale nechcem sa mu proste vnucovať napisala som mu jednu sms na ktoru neodpísal tak ja neviem čo mam robiť stále ho ľubim. Mate niekto podobne skúsenosti alebo čo si o tom myslíte ????

nina1023

vôbec to nebolo tak, že keď prišla pracovna vyťaženosť tak som sa mu otočila chrbtom práve naopak ja som sa ho snažila podporovať ale z jeho strany som videla nezaujem tak čo ine mi ostávalo ale nechcela som aby to tak skončilo, že vôbec nebudeme v kontakte a maš pravdu agnes999 na to netreba peniaze aby bol človek mily

lea128

Urcite aj zena ma byt vo vztahu oporou... zas ktovie ako to je, je tazke sudit dvoch cudzich ludi kto ma natom kolko viny... ale ano je to svinstvo, ze clovek pride na to co mal az ked to strati...no ma pocit, ze to je casta chyba velmi vela z nas :/ no musim povedat aj to, ze Nina sa s nim nemala hned rozist, ale skor najst kompromis a porozpravat sa s nim o tom..ale vsimla som si prave, ze neodpisal na jej sms...no ktovie co teraz prebieha v jeho hlave...no este raz vravim, komunikacia je zaklad vo vztahu a nabuduce sa pre take veci hned nerozchaza...

Leela333

Lea, lenže aj žena má byť vo vzťahu oporou a Nina len čo prišla pracovná vyťaženosť tak vycúvala z toho vzťahu. Čo by robila ak by prišlo niečo horšie? Očividne ju omrzel a nechala ho, no teraz to ľutuje, lebo proste takí už raz ľudia sú. Až keď o niečo prídu pochopia, ako im na tom záležalo.
Alebo urazil jej ego, keď ju neprosil o ďalšiu šancu.

lea128

Nina vobec nesuhlasim s tymi prispevkami co su tu napisane...ja si nemyslim, ze ten flek by na vztahu zostal...je pravda, mozem to len potvrdit, ze po 5 rokoch obcas toho druheho clovek berie ako samozrejmost, lebo ma toho tak vela, ze ma pocit, ze ten druhy uz vie, ze ho milujem, tak mozem ho trosku zanedbat...a my zeny sme take, ze potrebujeme vzdy prejavy lasky, pozornosti, ci nejake romanticke prejavy...tvoj priatel spravil este dobre, ze ti nenasluboval, ze to zmeni, a aj tak by to zrejme nesplnil, aspon momentalne. Nezachoval sa ako pokrytec a povedal, ze nevie momentalne co ma s tym robit. Ty sama vsak musis vediet, ci mu na tom vztahu este zalezi a ci mu je luto, ze nie ste spolu, lebo teraz ked nie ste spolu, by mal zvazit preco ste sa vlastne rozisli... ze ta stratil. Ked ta miluje urcite to bude chciet dat dokopy...ja by som mu na tvojom mieste napisala, ze ho milujes, no citis sa sama a ked ho potebujes, nemas ho pri sebe...no nepis mu, ze s nim chces byt, to musi napisat on. Chlap ti ma byt vo vztahu aj oporou, a mal by pochopit ze na vztahu je dolezita fyzicka blizkost. hoci je pravda, ze kym je clovek mlady, kym si v praci vybuduje nejake seriozne postavenie, moze byt velmi namahave. To uz musis vediet ty, aky stabilny je vas vztah a ci je tam dost dovery, ci viete robit aj nejake kompromisy...co vsetko ste za tych 5 rokov uz zvladli a ci to bolo fakt stastnych 5 tokov... no 5 rocny vztah by som len tak tiez nezahodila, len kvoli momentalnej krize, ktora sa da zvladnut ked obaja chcu. V tomto pripade je hlavne komunikacia velmi dolezita.

maros kramar

uz ste sa rozisli, ten flak na vasom vztahu by uz zostal, 5 rokov je dlha doba, ak si sa aj snazila a on nie, tak smola, videl skory koniec a mozno sa len nevedel on s tebou rozist

nina102

no ale problem je v tom, že on už nebol ani milý ani pozorný skôr by som povedala, že on ma bral ako samozrejmosť a ja som chapala, že je unaveny veď kto by nebol ale aj keď mal voľno tak ho nič nebavilo a vôbec sa nedokázal uvoľniť a určite by som nešla hľadať novy penis ako si to ty napisal prave naopak ja som sa snažila ho rozveseliť a to všetko lenže z jeho strany som videla nezaujem tak ako čo mi ine ostávalo

maros kramar

typicke, ked si clovek priatelku vazi, je mily pozorny tak to beriete ako samozrejmost, lenze na toto vsetko treba aj zarobit, cize akonahle clovek robi je prichadza aj unava, to uz sa slecnam nepaci a idu hladat novy penis, a keby nerobi tak je samozrejme povalac, samozrejme nejaky cas na teba by si mal najst, a nelopiet len doma, ale niekedy je to tazke zladit, cmuk