Strasne unavena

soffa

nic nekupuj,premnoz sa,vstan z postele,a chod na paradnu prechadzku,nech sa ti okyslici mozok.a taktiez kazde rano studena sprcha na prebratie tela a mysle...teraz ti vitaminy nepomozu,lebo teraz nie je sezona,a namiesto ovocia a zeleniny mas len same dioxiny.a vyzivove doplnky su len reklamnym tahom,nezaberaju!!!!!

Lulita

asi si telo povedalo stop, 5 hodin denne necvici snad ani najvacsi kulturista :))

mna zaujima naco cvicit 5 hodin denne? ja som cvicila tak 20 minut denne a mala som krasnu postavicku, musim zacat :)))

PoPotvorka

pat hodin denne si cvicila ? paaaanecku :DDD
vsak Mimulus bacha ,henta prebehne aj Lightning Bolta ;)
-
ok to mas tak ,ked niekto sa morduje 5hodin denne ,viac si uskodi ako nadobudne pozadovany efekt , potom sa necuduj ,ze nevladzes ..... pravdepodobne bude za tvojou bolestou a unavou kyselina mliecna ,tu si treba ustriehnut pri nadmernej zatazi .... ale to ty isto vies ,kedze si tak vela cvicila :))

kv

potvorka ja nemam problem s pohybom este mesiac dozadu som cvicila kazdy den 5 hodin denne . rozumies ze nevladzem ??? proste nevladzem. ja niesom leniva ani hnila ani krepa. proste nevladzem je mi zle bolia ma kosti bolia ma kolena ked sa postavim zatoci sa mi hlava to je ten sprosty tlak. proste som unavena. ja uz neviem jak ti to mam napisat.
nie nechce sa mi ist von nechce sa mi ist ani len nakupovat strasne som unavena

PoPotvorka

vies to mas tak ,ked nechodis na cerstvy vzduch si totalne bez pohybu sa necuduj ..... staci posilnit srdce ,prehnat cez cievy krv ,nastartujes metabolizmus odburas stres a ..... mas po probleme
alebo mas problem s pohybom ?

kv

PoPotvorka - co nechapes na vete : fakt nevladzem. proste nevladzem je mi zle setko ma boli .

veronicka2 ale moze byt ze z nocnych mna tiez strasne ubijali.
ja cca mesiac dozadu lenze to som este chodila cvicit som zaspala uz o siedmej vecer. lenze to som bola unavena z toho cvicenia uz toho bolo vela. ale teraz fakt nic nerobim ani len do obchodu nejdem a citim sa hrozne unavene.

veronicka2

toto iste riesim s priatelom, tiez je strasne unaveny (tvrdi ze ma prehodeny rezim z nocnych smien, ale ja tomu neverim lebo staci sa raz dva razy poriadne vyspat a je po probleme) tiez stale ziva, neni z neho nic lebo je stale unaveny prestava ma to bavit trva to uz dlhsie... poriadne neje lebo je si lenivy uvarit tak radsej jedava kadejake hluposti ako chipsy, nachosy a podobne, pripadne parky... normalne jedho u neho nehrozi maximalne fast food. je neskutocne tvrdohlavy a neda si nic poradit ze vraj sa nemam starat ze to prejde...neviem neprechadza to uz treti tyzden. jeho den je taky ze vecer o 7 od unavy zaspi za sekundu vstane okolo pol noci ze je vyspaty a potom niekedy este ide spat okolo3 do 6 rana a potom taha cely den az kym je zas 7 hodin vecer...neviem co mam s nim robit ked si nechce odo mna poradit. :(