Dieta

Príspevok v téme: Dieta
Dietaaaa

Mam taky problem ze vyspala som sa s priatelom ja mam 16 a on 24 rokov a zostala som tehotna priatel o tom este neviem zajtra mu to poviem dufam ze ma podpori ale ja si to dieta chcem nechat nikdy by som ho neezabila moji rodicia o tom uz vedia ale nutia ma ist na potrat ako im vysvetlit ze ja to dieta proste chcem ? dakujem za rady

Nela41

Nepočúvaj ľudí tu. Ak chceš bábätko samozrejme nechoď na potrat. Je škoda, že si to rodičom povedala ja osobne by som si to nechala pre seba do 12 tt kedy už potrat nie je možný kvôli tomu, aby ma psychicky týmto nezaťažovala rodina. No ale stalo sa. Hlavne si nič v tomto období neber osobne, nezaťažuj si zbytočne psychiku bude to veľmi ťažké pretože okolie ťa bude ohovárať správať sa k tebe zle možno pohŕdavo no byť mamou je ten najkrajší pocit, tak si to nenechaj pokaziť. Aj keď je to veľmi skoro. A v ktorom tt si?

ffjsd

tiez som zvedava ako si to cele predstavujes . nemysli si ze tvoj "priatel" s tebou ostane len kvoli decku.. hlavne ked ma 24 a ty 16

marrisa

Mohla by si mi prosim napisat preco si chces to dieta nechat? Ako si predstavujes materstvo? A co si myslis ze mozes dietatu ponuknut?